«Інгулець» — «Ворскла»: експерти одностайно прогнозують перемогу

Наші футбольні прогнозисти поділилися своїми думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні у Києві полтавська «Ворскла», в рамках п’ятого туру УПЛ, зіграє проти «Інгульця» з Петрового. Зараз ці команди — сусіди по турнірній таблиці, при чому по нижній її частині. Тож обоє сподіватимуться взяти максимум очок у протистояння — хто б міг подумати — з найближчими конкурентами прямо зараз.

У «Ворскли» було троє збірників, і лише один з них — захисник Джоко Зайков — під час міжнародної паузи реально грав і може бути втомленим. В іншому — команда майже повним складом відпочивала у Полтаві, а Дмитро Різник та Таулян Сефері хоч і викликалися до своїх збірних — ігрової практики там не мали.

Букмекери віддають перевагу полтавській «Ворсклі»

П1 — 3,80    Х — 3,55    П2 — 1,98

Наші шановні експерти також впевнені у перемозі полтавців.

Сергій Лукаш: «Сьогодні буде багато боротьби, набагато більше ніж футболу. І чи не вперше „Ворскла“ гратиме проти команди, у якої зараз справи теж йдуть не дуже. Але зараз — у ситуації коли вже дійсно критично не можна втрачати очки — „Ворскла“ має виграти. Мій прогноз — 0:2.

Сергій Ходирєв: «Полтавці переможуть. Команді кров з носа потрібна перемога, а у тренерського штабу був час щоб під час міжнародної паузи привести команду в порядок, попрацювати із розумінням схеми та з іншими аспектами. Мій прогноз — перемога 0:2».

Юрій Мармач: » «Ворскла» переможе з мінімальним рахунком 0:1. Гол заб’є Руслан Степанюк«.

Сергій Чуйченко: «Полтавська „Ворскла“ набагато сильніша за класом ніж „Інгулець“ — їх зараз навіть смішно порівнювати. Втім, в таблиці вони зараз поруч, і „Ворсклу“ це не влаштовує. Я вважаю. Що міжнародна пауза має піти ворсклянам на користь і зараз вони переможуть. Мій прогноз — 1:2».

Зробити свій прогноз на матч ви можете у нашому телеграм-каналі.

Види спорту:

Футбольні турніри: