В ЧУ з баскетболу 2022/2023 буде дві полтавські команди: чоловіча та жіноча

Полтаву представлятимуть «ЗПО — Полтава-Баскет» та «ЗПО — СумНПУ»

Незабаром в Україні має стартувати баскетбольний сезон. Початок змагань у всіх дивізіонах періодично переносять, але вже сформовано списки учасників, формат змагань і т.п. Полтава цього разу теж не залишиться без представництва. За місто виступатимуть одразу дві команди — чоловіча та жіноча.

У Вищій чоловічій лізі (другий за рангом дивізіон) виступатиме команда «Збірна Полтавської області — Полтава-Баскет» (далі - «Полтава-Баскет» прим. авт.). «Полтава-Баскет» команда зібрана з вихованців полтавського баскетболу. Ініціатором її створення був відомий ветеран полтавського баскетболу Сергій Ломан. Він же і знаходив спонсорів. Тренуватимуть команду Олександр Рибалко та Андрій Гнатюк.

У єдиній Жіночій лізі Полтаву представлятиме команда Збірна Полтавської області — СумНПУ (далі - «ЗПО-СумНПУ» прим. авт.). Ця команда зібрана з полтавських баскетболісток і доповнена гравчинями з Сумського національного педагогічного університету. Тренуватиме команду полтавський тренер Анатолій Ніщіменко. Зі складом цієї команди можна ознайомитись тут.

Наразі дата початку, календар матчів та місце їх проведення постійно змінюються, тож про те де, коли і як стежити за нашими баскетболістами й баскетболістками ми повідомимо додатково.

Види спорту:

Футбольні турніри: