«Ворскла» - «Минай»: експерти прогнозують перемогу ворсклян

Наші футбольні прогнозисти поділилися своїми думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні у передмісті Ужгорода на «Минай-Арені» полтавська «Ворскла», в рамках десятого туру Української прем’єр-ліги зіграють проти фактичних господарів арени - «Минаю». Матч розпочнеться о 13:00. Пряму трансляцію покаже «Setanta Sposts».

«Ворскла» традиційно вважається фаворитом у подібних протистояннях, але прямо зараз «Минай» знаходиться вище в турнірній таблиці. І якщо для номінальних гостей це нормальний результат, то для «Ворскли» її нинішнє становище — катастрофа.

Підопічні Віктора Скрипника у попередньому турі відібрали очки у київського «Динамо. Але при цьому „Ворскла“ грала у непритаманний Віктору Скрипнику футбол. Навряд сьогоднішня гра ворсклян буде такою ж оборонною як було з киянами. Втім, завдання перемагати та підійматися в таблиці ніхто не скасовував. Тому „Ворсклі“ знову необхідно і здобувати очки та будувати атакувальну гру.

Букмекери віддають перевагу „Ворсклі“

П1 — 1,69     Х — 3,90    П2 — 5,00

Наші шановні експерти так само впевнені у полтавській команді.

Сергій Лукаш: „Команда Віктора Скрипника сьогодні натужно виграє. Мій прогноз — 2:0“.

Сергій Ходирєв: „Полтавці давно не перемагали, але нічия з київським „Динамо“ має стати позитивним імпульсом для подальшого перелому і перемог. З „Минаєм“ це цілком реально. Мій прогноз — 1:0. Гол заб’є Денис Олійник».

Юрій Мармач: «Ворскляни й тут примудряться пропустити, але виграють. Мій прогноз — 2:1».

Сергій Чуйченко: “ «Ворскла» має сьогодні перемагати. Оскільки нинішнє місце в турнірній таблиці абсолютно не відповідає завданням ворсклян - полтавці мають набирати очки. Якщо вже невдало грати з «Минаєм» і подібними командами… Так можна догратися до серйозних кадрових змін. Мій прогноз — 2:1 на користь полтавців».

Зробити свій прогноз на матч ви можете у нашому телеграм-каналі.

Види спорту:

Футбольні турніри: