Віктор Чернишов якого звинувачують у конфлікті інтересів заперечив роботу в «Кремені-2»

Віктор Чернишов / Фото з Facebook

Функціонера підозрюють у поєднанні роботи інспектором матчів у Першій лізі та адміністратором у клубі

Днями всеукраїнський ресурс Footboom з посиланням на власні джерела повідомив про те, що відомий функціонер та арбітр Віктор Чернишов з Кременчука поєднує роботу інспектора на матчах Першої ліги з роботою адміністратора у футбольному клубі «Кремінь», а точніше в команді «Кремінь-2». Це заборонено регламентом, оскільки це прямий конфлікт інтересів.

«Агенти, арбітри та делегати не мають жодного права займати будь-які посади в професіональних клубах, це суперечить регламентним нормам. Такі випадки доволі жорстко присікає УЄФА. Проте, виявляється, бувають виключення. Віктор Чернишов з Кременчука поєднує інспектування ігор першої ліги з роботою адміністратором у „Кремені-2“. Цю інформацію FootBoom підтвердили одразу кілька джерел, зазначивши, що бачили цього функціонера на домашніх та гостьових іграх молоді „Кременя“. У середині вересня він працював на матчі „Кремінь“ - „Гірник-Спорт“ (7:0).

У Комітеті з етики та чесної гри УАФ, куди із запитом звернувся кореспондент FootBoom, пообіцяли перевірити інформацію щодо поєднання Чернишовим двох посад». - йдеться у повідомленні ресурсу.

В той же час видання «Кременчуцький Телеграф» з посиланням на власні джерела повідомляє, що Віктор Чернишов дійсно працює у «Кремені-2», але на громадських засадах.

Ми зв’язалися з Віктором Чернишовим й він повністю заперечує свою причетність до клубу.

- Мене могли бачити на матчах, я там буваю як співробітник Асоціації футболу Кременчука, - розповідає Віктор Чернишов. - Але при цьому я ніколи не працював ні у дорослому «Кремені», ні у «Кремені-2» й поняття не маю хто й навіщо це вигадав. Про своє нове «місце роботи» дізнався з преси.

Види спорту:

Футбольні турніри: