Тренажерні зали та фітнес-клуби Полтави

В умовах регулярної зайнятості та малої рухливості ми все частіше замислюємося про здоровий спосіб життя. Великий вибір тренажерних залів та фітнес-клубів Полтави та інших міст України є на сайті SportPlace.

Що потрібно знати під час виборів фітнес-клубу

Так ви вирішили записатися на тренування, що варто врахувати при виборі клубу? Зверніть увагу на кількість тренажерів та їх якість. Попитайте у знайомих про цей клуб, про персонал і дуже важливо - якщо ви збираєтеся відвідувати заняття в годинник пік, дізнайтеся багато людей приходить. Буває таке, що в ранковий та вечірній час практично неможливо підійти до тренажерів через великий наплив відвідувачів.

Запишіться на пробне тренування, позаймавшись ви зможете зрозуміти, чи комфортно вам у цьому залі, чи влаштовує вас вентиляція, стан душових та інше. Якщо сумніваєтеся, відразу йдіть до іншої зали, інакше займаючись без задоволення можна взагалі відмовитися від думки про відвідування спорт клубу.

Як мотивувати себе на тренування

Для хорошої мотивації насамперед вам потрібен персональний тренер. Займаючись з тренером ви відчуватимете відповідальність і постараєтеся не пропускати заняття. Поставте собі план на день і тиждень, скільки разів хочете відвідати заняття і якого результату досягти.

Сперечайтеся з друзями, що не пропустіть тренування чи щось конкретне - наприклад під час тренування зможете пройти певну програму.

Як можна розслабитись після тренування

Важливий етап у будь-яких тренуваннях – відновлення. Саме тоді після занять м’язи відновлюються, наповнюються енергією. У ході навантажень у м’язах накопичується молочна кислота, яка дуже добре виходить при потовиділенні, тому для відпочинку та відновлення відмінно підійде лазня або масажні процедури. Також можна закінчувати кожне тренування стретчингом, такий вид навантаження розтягує м’язові волокна і приводить тіло до розслабленого стану. Розтяжка рекомендується всім, особливо після роботи з вагами.

Види спорту:

Футбольні турніри: