Представники Полтавщини здобули три медалі на молодіжному ЧУ з вільної боротьби

На третій сходинці п'єдесталу - Арсен Позоян / Фото з Facebook

В активі наших спортсменів одне «срібло» та дві «бронзи»

Днями у Коломиї відбувся матч Чемпіонат України з вільної боротьби серед молоді (U-20). У змаганнях брали участь спортсмени з Полтавщини та привезли з турніру три нагороди.

Уродженець Донеччини Магомед Луфтієв, який нині представляє Полтавську область, здобув «срібло» у ваговій категорії 92 кг. Він переміг киянина Отто Готфріда, Іллю Круоглу з Івано-Франківщини, та Богдана Кириленка з Хмельниччини. У фіналі він поступився Олегу Кузьменко-Тайсону з Житомирщини.

«Бронзу» у ваговій категорії 79 кг здобув Микита Моргун. Він переміг дніпрянина Іллю Домарєва та одесита Микиту Генова. У півфіналі наш спортсмен поступився майбутньому чемпіону Владиславу Бодоряку з Франківщини. У поєдинку за «Бронзу» Микита Моргун переміг запоріжця Михайла Діхтімірова.

«Бронзу» у ваговій категорії 125 кг здобув полтавець Арсен Позоян. Він вибив зі змагань львів’янин Маркіяна Мазура та Владислава Степчука. У півфіналі він поступився харків’янину Дмитру Гаміловському. У поєдинку за «Бронзу» Арсен вдруге зустрівся з львів’янином Владиславом Степчуком і вдруге переміг.

Види спорту:

Футбольні турніри: