Представники Полтавщини здобули чотири медалі ЧУ з греко-римської боротьби

на вершині п'єдесталу - Жан Беленюк / Фото з Facebook

В активі наших спортсменів одне «золото», два «срібла» та одна «бронза»

Днями у Черкасах відбувся Чемпіонат України з греко-римської боротьби. У змаганнях брали участь представники Полтавщини і привезли з турніру чотири нагороди різного ґатунку.

Переможцем у ваговій категорії 87 кг став відомий борець Жан Беленюк, який представляє Полтавську область. Він переміг Ігоря Ткача з Вінниці, одесита Івана Крайчева, та харків’янина Ярослава Фільчакова. У фіналі Жан здолав запоріжця Артема Матяша.

Друге місце у ваговій категорії до 77 кг здобув Дмитро Пишков. Він переміг киянина Ельміра Нуралієва, Василя Бабіна з Житомира, та Дмитра Яковлєва з Дніпропетровщини. У фіналі Дмитро поступився закарпатцю Сергію Козубу.

Також «срібло» у ваговій категорії 90 кг здобув полтавець Євген Савета. Він переміг Юрія Дороганя із Запоріжжя, дніпрянин Дмитра Астафьєва та Сергія Омеліна. У фіналі полтавець поступився Владлену Козлюку з Одещини.

Ленур Теміров став третім у ваговій категорії 63 кг. Він переміг Мустафу Аджиєва з Київщини, але потім поступився майбутньому чемпіону Олексію Масику із Запоріжжя. У поєдинку за «бронзу» Ленур переміг ще одного представника Київщини Владислава Кулікова.

Види спорту:

Футбольні турніри: