Спортсмени з Полтавщини здобули чотири медалі на кадетському ЧУ з вільної боротьби

Стоять зліва направо: тренер Іван Блащак, Богдан Олійник, Богдан Тягло, Микита Ріяко, Богдан Олексієнко / Фото з Facebook

В активі наших спортсменів два «золота» і два «срібла»

Днями в у Києві відбувся Чемпіонат України з вільної боротьби серед кадетів U17. У змаганнях брали участь спортсмени з Полтавщини й четверо наших борців повернулися додому з медалями. Двоє — із «золотими».

Полтавець Богдан Олійник переміг у ваговій категорії до 65 кг. На шляху до перемоги він здолав Ярослава Кульбако з Київщини, харків’янина Павла Філатова, ще одного представника Київської області Данила Опанасенка та Ярослава Жилу з Івано-Франківська. У фіналі Богдан переміг одесита Дмитра Веліксара.

Ще один «золотий» представник Полтавщини — Богдан Тягло, який змагався у ваговій категорії до 51 кг. Він переміг Іллю Вінтоновича з Тернополя та франківця Ореста Бойчука и вийшов до фіналу. Там Богдан Тягло здолав киянина Прокіпа Кралю.

Богдан Олексієнко здобув «срібло» у ваговій категорії до 71 кг. Він переміг дніпрянина Данила Свердловського, киянина Тараса Фісуна, та ще одного киянина Микиту Каневського. У фіналі полтавець поступився Дмитру Данилюку з Львівщини.

Також «срібло» у ваговій категорії 92 кг здобув Микита Ріяко. Він переміг дніпрянина Богдана Шапкіна, харків’янина Михайла Лінке та Юрія Дячука з Тернополя. У фіналі він поступився львів’янину Павлу Васьковському.

До змагань спортсменів готував тренер Іван Блащак.

Види спорту:

Футбольні турніри: