«Кремінь» розпочне другий етап з «Карпатами», «Полтава» - з «Буковиною», «Гірник-Спорт» - з «Прикарпаттям»

Результати жеребкування другого етапу Першої ліги

Сьогодні у Києві в Будинку футболу відбулося жеребкування другого етапу Першої ліги ЧУ з футболу серед команд Першої ліги. Нагадаємо, що за підсумками першого етапу чотири кращих команди з Групи А та Групи Б сформувалися в чемпіонську групу, яка змагатиметься за підвищення у класі. Всі інші — опинилися у другій групі, команди якої боротимуться за виживання.

На першому етапі всі три представники Полтавщини — СК «Полтава», кременчуцький «Кремінь» та «Гірник-Спорт» з Горішніх Плавнів — виступали у Групі Б. До чільної четвірки увійшов лише «Кремінь», тож команда Романа Локтіонова гратиме у чемпіонській групі. «Полтава» та «Гірник-Спорт» змагатимуться за виживання.

На другому етапі у команд збереглися очки, набрані у протистояннях зі своїми партнерами по групі з першого етапу. Тож після осінньої частини сезону команди виглядають так:

Чемпіонська група

Група боротьби за виживання

Також на другому етапі команди гратимуть лише з суперниками, які на першому етапі були в іншій групі й зіграють у два кола. Тому результати жеребкування календаря виглядають так.

Чемпіонська група

Група боротьби за виживання

Види спорту:

Футбольні турніри: