«Кремінь» іде у відпустку, а президент клубу заявляє про прем’єр-лігові амбіції

Фото з Facebook

Команда відпочиватиме до десятого січня

Кременчуцький «Кремінь» закінчив передноворічний збір та відправляється у відпустку. Про це повідомляє пресслужба клубу. 25 грудня відбулося останнє тренування перед відпусткою. Футболісти отримали індивідуальні завдання й роз’ їхалися по домівках до десятого січня.

Напередодні президент клубу Сергій Ковнір в інтерв’ю «Спортарені» заявив про те, що клуб має амбіції поборотися за путівку до Прем’єр-ліги.

- Насамперед я бізнесмен, тому футбол розглядаю з точки зору бізнесу, - розповідає Сергій Ковнір - Головна мета – створити прибутковий клуб. Розумію, що це буде непросто, але для цього багато працюємо зараз. Безумовно, дуже складно перетворити муніципальний футбольний клуб на приватний. Потрібно побороти ментальність, зрозуміти зони відповідальності та кінцеві цілі кожного члена нашого клубу. До того ж, важливо працювати швидко і якісно.

Прагну разом з клубом вийти в УПЛ, але для цього треба щоб пройшов час. Вважаю, що ми рухаємося у правильному напрямку. Раніше підписували гравців до кінця сезону, а зараз немає футболістів, у яких контракти розраховані менш ніж на два роки. Вважаю, що Кремінь вже наступного сезону боротиметься за підвищення у класі.

Нагадаємо, що і цього сезону «Кремінь» - єдиний представник Полтавщини, який за підсумками першого етапу Першої ліги опинився у вісімці кращих команд дивізіону й має шанс позмагатися 

Види спорту:

Футбольні турніри: