У Полтаві відбувся традиційний новорічний забіг Crazy Santa 2023 (фото, відео)

Фото: Микола Лисогор

Любителі бігу почали рік з п’ятикілометрової дистанції

Сьогодні у Полтаві у Корпусному парку відбувся традиційний новорічний забіг на 5 км — Crazy Santa 2023. Не зважаючи на війну, полтавські бігуни не стали зраджувати своїм звичкам, нарядилися у святкові костюми та влаштували святковий забіг на п’ять км у Корпусному парку.

Все почалося із традиційної зарядки. А ось потім було те, сумне, чого не було у минулих роках — хвилина мовчання на честь загиблих у війні проти росії.

Старт (відео: «Фонтан за мільйон»)

На забігу були добре знайомі обличчя. Володимир та Ірина постійні учасники подібних забігів. Втім сьогодні Володимир — воїн ЗСУ — проходить відновлення здоров’я й не може бігти, а його подруга та кума Ірина чекає дитину. Тож сьогодні вони просто підтримали друзів у гарних костюмах.

Володимир та Ірина

Прийшла на забіг і родина Мичко. Чоловіки тато Роман та сини Арсеній та Єгор — бігли дистанцію, а мама — Анна Ярошенко — вболівала за своїх чоловіків. Зрештою брати Єгор та Арсен фінішували першими (Арсен перший, Єгор другий). Серед дівчат кращою — як і минулого року — Софія Бондаренко.

Арсен Мичко

Єгор Мичко

Софія Бондаренко

В кінці спортсмени обіймалися, фотографувалися та вітали одне одного з Новим роком. Цього року обійшлося без медалей, призових місць та п'єдесталу.

Види спорту:

Футбольні турніри: