Президент СК «Полтава»: «Будівництво стадіону призупинено — тривають судові процеси»

Сергій Іващенко

Сергій Іващенко розповів клубній пресслужбі як справи з новим стадіоном

Напередодні нового року президент СК «Полтава» Сергій Іващенко дав інтерв’ю клубній пресслужбі. Окрім стандартного підбиття підсумків року та озвучених амбітних планів на 2023-й, він торкнувся і теми будівництва нового стадіону на місці мототреку у Розсошенцях. В листопаді 2021-го Сергій Іващенко говорив, що у 2023-му «Полтава» планує вже приймати матчі на новій арені. Втім, війна внесла свої корективи. Президент клубу розповів, що поки що роботи призупинені й не лише через війну, а й через судовий процес з подання обласної прокуратури.

«Поки що через війну роботи призупинені. Окрім цього, у нас тривають судові процеси з подання обласної прокуратури у плані „незаконної купівлі-продажу“ цього спортивного комплексу. Не бачу, де вони там знайшли незаконну купівлю-продаж, але судові справи тривають. Попри війну, плануємо навесні зайнятися будівництвом футбольного поля і приміщень для роздягалень. Ми готуємося до цього, ведемо проєктні роботи. Ми вже бачимо, який він матиме вигляд, можливо, навіть ставитимемо питання, щоб приготувати тренувальне поле 40×60 з травою».

«Відштовхуючись від цих судових процесів, сільська рада навіть не хоче укладати договір оренди земельної ділянки. А не маючи договору оренди, я не можу отримати дозвіл на будівництво. Воно все одне з одним пов’язане. Але, думаю, ми розв’яжемо ці питання».

Нагадаємо, що за підсумками першої частини сезону „Полтава“ опинилася у групі яка боротиметься за виживання.

Види спорту:

Футбольні турніри: