Футболістка «Ворскли»: «Війну зустріла у Харкові. Коли говорю про це - досі тремтять руки»

Анастасія Філенко / Фото з Instagram

Анастасія Філенко дала інтерв’ю каналу Ольги Остаповець

Днями захисниця полтавської «Ворскли» Анастасія Філенко (Кравченко) дала інтерв’ю на Youtube-каналі Ольги Остаповець. Ворсклянка розповіла про підсумки першої частини сезону в «Ворсклі», дебют у збірній України та 24 лютого, яке дівчина зустріла у Харкові.

Про дебют у збірній

Я запам’ятаю цей матч на все життя. Ми грали у Львові проти збірної Румунії й зіграли внічию 2:2. Я тоді припустилася помилки, яка стала ключовою. Ось такий дебют. Але команда мене підтримала, а тренер у наступних матчах постійно довіряв мені й ставив у старт.

Про «Ворсклу»

«Це сезон — нова сторінка як у моєму житті, так і в історії клубу, адже це перший сезон коли „Ворскла“ має жіночу команду у Вищій лізі. Тому ми з дівчатами зараз маємо писати історію та здобувати трофеї. Зараз всі думки тільки про це».

Про війну і футбол під час війни

«Коли я говорю про це в мене починають тремтіти руки… Я зустріла 24 лютого в Харкові й ми чоловіком провели там тиждень. На жаль, я зовсім не слідкувала за новинами, тому коли все почалося, я фактично нічого не розуміла. В це неможливо було повірити».

«Коли почалися розмови про поновлення Чемпіонату України було важко уявити як це все буде. Але це добре, що футбол в Україні знову почався. Це потрібно людям, адже це приносить позитивні емоції, які зараз так необхідні. А якщо говорити про жіночий футбол, то він не просто відновився, а й активно розвивається».

Повну версію дивіться у відео

Види спорту:

Футбольні турніри: