Артем Письмак робить «золотий дубль»!

Марина Шуліка – срібна призерка чемпіонату світу

У Гдині (Польща), де триває чемпіонат світу з армспорту, у другий день змагань відбулася першість у боротьбі на правій руці серед юніорів (до 18 років), ветеранів та представників інваспорту, за підсумками якої полтавці, що виступають у складі збірної України, завоювали три медалі — золоту, срібну і бронзову.

Золотий «дубль» здійснив наш земляк Артем Письмак, який після перемоги у боротьбі на лівій руці, завоював своє друге «золото» й у боротьбі на правій руці у номінації «інваспорт» (до 90 кг). Письмак у вирішальних єдиноборствах переміг бронзового призера Золтана Ройко (Угорщина), а у фіналі — вже дворазового срібного призера Айдина Омера (Туреччина).

Марина Шуліка, яка напередодні стала чемпіонкою серед юніорок (до 50 кг), другого дня узяла «срібло», програвши фінальний поєдинок Олесі Івановій (Казахстан). Цікаво, що фінальний бій Іванова — Шуліка було визнано найкрасивішою і найдраматичною битвою другого дня світового чемпіонату у Польщі. «Бронза» тут дісталася Білгіч Гюльхан (Туреччина).

Фінальний бій Марина Шуліка (зліва) – Олеся ІвановаФінальний бій Марина Шуліка (зліва) – Олеся Іванова

А ось Юлія Калашникова, яка спочатку була 5-ю серед юніорок (до 65 кг) у боротьбі на лівій руці, потім здійснила ривок до бронзової медалі у боротьбі на правій руці. Тут наша землячка програла лише двом представницям Швеції — чемпіонці Еммі Андерссон і срібній призерці Кароліні Андерссон.

Інші наші земляки другого дня змагань у Гдині показали такі результати у боротьбі на правій руці: Валентин Одінцев — 4 місце (ветерани, понад 50 років, до 100 кг), Анастасія Заворотня — 5 місце (юніори, до 70 кг), Тетяна Чигринець — 8 місце (юніори, до 60 кг), Сергій Явір — 9 місце (ветерани, до 50 років, понад 199 кг).

Протягом двох перших днів змагань чемпіонату світу у Польщі представники Полтавщини — у змаганнях юніорів, ветеранів та інвалідів — завоювали загалом 5 медалей: 3 золоті, срібну, бронзову.

Тепер у Гдині дводенні виступи (перший день — боротьба на лівій руці, другий день — на правій) проводять представники молоді (до 23 років), та чоловіки і жінки. У цих першостях також виступатимуть шість представників Полтавщини.