Експерти вважають, що «Ворскла» не програє «Зорі»

Наші футбольні прогнозисти поділилися своїми думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні в Олександрії на полі КСК «Ніка» полтавська «Ворскла» поновить виступи в сезоні 2022/2023 матчем проти луганської «Зорі». Матч розпочнеться о 13:00. Пряму трансляцію покаже канал «Setanta Sport».

І ворскляни и вболівальники до останнього чекали, що гра відбудеться у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. Олексія Бутовського. Але газон на полтавському стадіоні поки що не готовий до проведення матчів. Тому «Ворскла», формально граючи вдома, все ж поки що гратиме на виїзді. Не зважаючи на те, що ще вчора на КСК «Ніка» олександрійці приймали «Дніпро-1» і там до газону теж є питання — сьогодні ворскляни й «Зоря» гратимуть там.

Якщо у першому колі невдачі «Ворскли» можна було пояснити стихійним призначенням і стартом роботи Віктора Скрипника, то зараз все інакше. Наставник «зелено-білих» провів з командою збори і трансферну кампанію. Тож тепер від «Ворскли» і самого Скрипника можна очікувати більшого. Особливо враховуючи той факт, що у порівнянні з першою частиною сезону, всі найбільш корисні польові гравці команди залишилися.

Букмекери вважають фаворитом луганську команду

П1 — 2,70    Х — 3,45     П2 — 2,55

Наші ж експерти впевнені, що цього разу «Ворскла» не розпочне з поразки.

Сергій Лукаш: «Сьогоднішній матч закінчиться внічию. Команди виходять після зимової перерви, зазвичай, в більш-менш рівних кондиціях. За підбором футболістів, „Ворскла“ теж не поступається. „Зорі“. Мій прогноз — 1:1. Гол у ворота колишньої команди заб’є Владлен Юрченко».

Сергій Ходирєв: «Хочеться вірити в те, що „Ворскла“ переможе. Команду покинули переважно ті футболісти, які не були їй потрібні, окрім Різника та Зайкова. Тож не можна сказати, що „Ворскла“ уже оновилася. Навпаки після зборів, команда мала зігратися та набрати. Тож мій прогноз — 1:0. Гол заб’є Руслан Степанюк».

Юрій Мармач: «Ворскла» мінімально переможе. Мій прогноз — 1:0. Гол заб’є Руслан Степанюк.

Сергій Чуйченко: «Ворскла» сьогодні здобуде перемогу. Мій прогноз — 2:1.

Зробити свій прогноз на матч ви можете у нашому телеграм-каналі.

Види спорту:

Футбольні турніри: