Більшість експертів прогнозують нічию «Ворскли» та «Вереса»

Наші футбольні прогнозисти поділилися своїми думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні у Рівному на стадіоні «Авангард» відбудеться матч вісімнадцятого туру Української прем’єр-ліги між полтавською «Ворсклою» та рівненським «Вересом». Матч розпочнеться о 13:00. Пряму трансляцію покаже канал «Setanta Sports».

Після ганьби у матчі із «Зорею», а точніше у другому таймі цього матчу, «Ворскла» втратила не лише свої очки, але й одну людину в захисті. Після вилучення сьогодні полтавській команді не допоможе захисник Лукас Рамірес. «Верес» також у минулому турі отримав «по зубах». Команда Юрія Вірта вдома програла «Чорноморцю» і сьогодні теж намагатиметься реабілітуватися.

Букмекери віддають невелику перевагу ворсклянам

П1 — 2,80    Х — 3,20    П2 — 2,60

Більшість наших експертів прогнозують командам нічию.

Сергій Лукаш: «Сьогодні буде нічия. „Ворскла“ знову зустрінеться з командою, яка рівна їй за класом, але я думаю, що вдруге поспіль підопічні Віктора Скрипника не допустять такого параду дитячих помилок, як було із „Зорею“. Команди рівні, погода погана — думаю сьогодні не буде технічного футболу. Буде важка боротьба без переможця. Мій прогноз — 1:1. Гол заб’є Владлен Юрченко».

Сергій Ходирєв: «Верес останнім часом не надто добре грає на своєму полі. А „Ворсклі“ некобхідно реабілітуватися за втрачену перемогу в минулому турі й набирати очки. Думаю сьогодні буде результативна нічия. Мій прогноз — 1:1. гол заб’є Таулянт Сефері».

Юрій Мармач: «Полтавці мінімально переможуть. Мій прогноз — 0:1. Гол заб’є Руслан Степанюк»

Сергій Чуйченко: «Для „Ворскли“ перемога в сьогоднішньому матчі це ледь не останній шанс спробувати зачепитися за єврокубки. Тому „Ворскла“ має перемагати. Мій прогноз — 1:2».

Зробити свій прогноз на матч ви можете у нашому телеграм-каналі.

Види спорту:

Футбольні турніри: