Експерти вважають, що «Ворскла» переможе «Металіст 1925»

Наші футбольні прогнозисти поділилися своїми думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні полтавська «Ворскла» вперше з листопада 2021 року зіграє у Полтаві та спробує перемогти.В гості на стадіон ім. О. Бутовського приїде харківський «Металіст 1925». Матч розпочнеться о 13:00 і його покаже «Setanta Sport»

Не зважаючи на всі проблеми «Ворскли», у харків’ян справи ще гірше. Спочатку вони пропустили сім від «Шахтаря», а потім не змогли переграти одного з аутсайдерів. «Ворскла» має такі самі показники за очками, але при цьому зусиллями Таулянта Сефері принаймні постійно забиває.

Через перебір жовтих карток у ворсклян будуть проблеми з кадрами. Віктору Скрипнику не допоможуть важливі футболісти — Василь Кравець та Владлен Юрченко. Не зважаючи на це, полтавців вважають фаворитами.

П1 — 1,76    Х — 3,75    П2 — 4,65

Наші експерти також впевнені у перемозі полтавців.

Сергій Лукаш: «Полтавці сьогодні виграють. Не зважаючи на те, що полтавці багато пропускають, варто констатувати — у нас хороша команда. Зараз склад вже дещо зігрався. Я думаю, сьогодні, проти цього суперника, на своєму полі, ми виграємо. Мій прогноз — 2:0».

Сергій Ходирєв: «Ворскла» набирає хід, і харків’яни в нинішньому їх стані не зупинять команду Скрипника. Полтавці, напевне, пропустять, бо мають проблеми в захисті, але заб’ють більше. Мій прогноз — 2:1 на користь полтавців».

Юрій Мармач: «Ворскляни переможуть з рахунком 2:0. Голи заб’ють Сефері та Степанюк».

Зробити свій прогноз на матч ви можете у нашому телеграм-каналі.

Види спорту:

Футбольні турніри: