Віктор Скрипник: «Якби я знав чому ми провалюємо кінцівки, цього вже б не траплялося»

Пресконференція тренера «Ворскли» після нічиєї з харківським «Металістом 1925»

Вісімнадцятого березня полтавська «Ворскла» у Полтаві зіграла внічию з харківським «Металістом 1925». Після гри з журналістами поспілкувався головний тренер ворсклян Віктор Скрипник.

Коментар по грі

«Слід подякувати командам. Нам постійно чогось не вистачає То влучаємо у поперечку, то отримуємо прості, непотрібні голи. Сьогодні, ми нарешті не пропустили, але й не забили. Це була дуже важка гра. Але я задоволений тим якм ми прагнули контролювати м’яч і тиснути на суперника. Принаймні так це було у першому таймі. Сьогодні будь-яка помилка могла стати фатальною. В кінці вже всі просто боялися помилитися, особливо після вимушеної паузи через тривогу. Після цього було вже важко внести якийсь конструктив. Поки маємо те що маємо».

Про тенденцію провальних кінцівок

- Вікторе Анатолійовичу, вже третій матч поспіль «Ворскла» проводить судовий перший тайм, а потім провалює кінцівку і втрачає перевагу. На цю «хворобу» команда страждала і до вашого приходу. Змінився тренер, змінюються футболісти, змінюють суперники, а ця неприємна тенденція залишається. Ви володієте важелями впливу на гру, підказками, замінами, тощо. Скажіть, чому це відбувається і як від цього позбавлятися?

- Якби я знав, цього б, мабуть, вже не було. Я розмовляю з хлопцями, вони так само в шоці. Були матчі де ми виграла вали у першому таймі, і гру можна було закривати. У неас же завжди трапляється якийсь конфуз. Сказати, що справа лише у психології, теж буде неправильно. Я вважаю, що потрібен певний час щоб цього позбутися. Можливо буде ще гірше, і стануть помітними ще якісь нюанси. На все потрібен час. Хоча, якщо говорити конкретно про сьогоднішню гру, я можу вам заперечити, що у другому таймі — до вимушеної паузи — ми грали навіть більш зібрано, ніж у першій половині. Ми почали його доволі потужно, мали хороші моменти. До паузи хлопці виконали все про що ми домовлялися.

Про молодих футболістів

- Сьогодні на полі з’явилися кілька гравців, які ще вчора грали за юнацьку команду. Оцініть їхні дії.

- Коли ти випускаєш хлопця, який ще вчора грав за дубль, для нього ці десять хвилин — подія. І в той же час я маю розуміти що робиться в голові у досвідчених умовних Саші Скляра чи Сергія Яворського, якщо я їх випущу на десять хвилин. Сьогодні необхідна була молоді кров, щоб компенсувати втому, яка накопичилася у гравців на полі. Приміром, Артема Челядіна вже хапали судоми. Я знаю всю цю молодь, ми недарма брали їх на збори в Туреччину.

Про скандальних новачків

- За час вашої роботи в команді з’явилися двоє футболістів — Іван Пономаренко та Андрій Кравчук, чий бекграунд негативно вплинув на імідж клубу. Можна було б зрозуміти ці трансфери, якби ці гравці «тащили» на футбольному полі та компенсували іміджеві втрати. Але станом на зараз ні Пономаренко, ні Кравчук не потрапляють навіть в заявку. Де ці футболісти і які у них перспективи?

- Я розумію про що ви. Ця пресконференція присвячена матчу «Ворскла» - «металіст 1925». Всі інші запитання ви можете поставити керівництву клубу. Я думаю, вони із задоволенням дадуть відповідь.

Про побудову гри

- Разом з вами до клубу прийшов тренер команди U-19 Василь Баранов. Це говорить про те, що ви збираєтеся системно будувати певну ігрову модель. Що це буде? Яка вона — «Ворскла» Віктора Скрипника?

- Це про агресивний атакувальний футбол. Ви зрештою можете це самі побачити на матчах U-19. Багато гравців там не затримуються і швидко починають тренуватися з першою командою.

Види спорту:

Футбольні турніри: