Полтавські борці здобули три медалі на юнацькому ЧУ з вільної боротьби

На вершині п'єлесталу - Богдан Олексієнко / Фото з Facebook

В активі наших спортсменів два «золота» і одна «бронза»

Днями у Полтаві у спорткомплексі полтавського заводу медичного скла відбувся Чемпіонат України з вільної боротьби. У змаганнях крім гостей з інших областей змагалися і борці з Полтавщини та завоювали три медалі.

Богдан Олійник став чемпіоном у ваговій категорії до 65 кг. Він переміг херсонця Емірхана Мусаєва, киянина Дмитра Ляховецького, львів’янина Тараса Галушку та ще одного киянина Ореста Товкача. У фіналі Богдан здолав Данила Опанасенка з Київщини.

Ще один Богдан — Богдан Олексієнко — став чемпіоном у ваговій категорії до 71 кг. Він вибив з турніру буковинця Станіслава Візнюка, дніпрянина Владислава Гунька, представника Київщини Марата Курбанова та у півфіналі здолав столичного борця Ярослава Матарона. У фіналі Богдан Олексієнко поборов харків’янина Максима Твердохліба.

Третє місце у ваговій категорії до 48 кг здобув Ігор Цопа. У першому поєдинку він поступився Ігорю Тропову з Дніпропетровщини, й одразу вилетів до втішних сутичок. Там наш спортсмен переміг киянина Якима Сінного та Максима Несторяка з Чернівців.

Види спорту:

Футбольні турніри: