Борці з Полтавщини завоювали три медалі на турнірі Tallinn Open 2023

На вершині п'єдесталу - Всеволод Сапун / Фото з Facebook

В активі наших спортсменів одне «золото», одне «срібло» та «бронза»

Днями у Таллінні відбувся міжнародний турнір з греко-римської боротьби Tallinn Open 2023. У змаганнях у складі збірної України брали участь спортсмени з Полтавщини і здобули там три нагороди різного гатунку.

Перемогу серед кадетів у ваговій категорії до 51 кг здобув Всеволод Сапун з Кременчука. Він переміг угорця Каролі Барата, американця Браді Бейкера, естонця Річарда Паювлідіка, вірменина Самвела Хачатряна. У фіналі Всеволод переміг ще одного представника Вірменії — Абгара Петросяна.

На другій сходинці - Іван Баранов

Полтавець Іван Баранов здобув «срібло» у ваговій категорії до 75 кг серед кадетів 2008-2009 р.н. Наш спортсмен вибив зі змагань естонця Маркуса-Мікка Мольдера, литовців Віліуся Алондеріса та Бенедіктаса Бубелевічуса, латвійця Діеніса Меккіса та француза Алі Мамату. У фіналі Іван Баранов поступився Таннеру Ходгінсу.

На третій сходинці п'єдесталу - Богдан Різниченко

Третє місце у ваговій категорії до 48 кг серед кадетів 2006 — 2007 р.н. посів Богдан Різниченко. Він виграв в італійця Рікардо Раццані та американця Райдера Сегуйне, але потім програв вірменину Ліпанту Мкртчану та іншому українцеві Максуту Султанову. У підсумку Богдан Різниченко задовольнився «бронзою».

До змагань спортменів готували тренери Сергій Бузько (Кременчук) та Антон Пушкар (Полтава).

Види спорту:

Футбольні турніри: