«Олександрія» - «Ворскла»: експерти впевнено прогнозують нічию

Наші футбольні прогнозисти поділилися своїми думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні в Олександрії на полі КСК «Ніка» полтавська «Ворскла», в рамках дев’ятнадцятого туру УПЛ зіграє проти місцевої «Олександрії». Матч розпочнеться о 15:00. Пряму трансляцію покаже канал «Setanta Sports».

Матч цих команд у першому колі закінчився нульовою нічиєю і сьогодні всі теж — хтось жартома, хтось серйозно, вангує нічийний результат. Обидві команди зараз можна віднести до розряду тих кому «увесь час чогось не вистачає». І «Ворскла» і «Олександрія» у другій частині сезону ніяк не можуть виграти. Олександрійці намагаються будувати домінативний стиль гри з контролем м’яча, і стикаються з наслідками — помилками і пропущеними м’ячами. Тому команда Руслана Ротаня у другому колі увесь час грає внічию. «Ворскла» ж забуває догравати матчі до кінця і також постійно втрачає «свої» очки.

Букмекери віддають невеличку перевагу олександрійцям.

П1 — 2,26   Х — 3,55   П2 — 3,25

Наші експерти ж одностайно впевнені у нічийному результаті

Сергій Лукаш: «Команди зіграють внічию. Сьогодні похмура погода, поле буде важким. А значить, якщо навіть в олександрійців є невелика технічна перевага, то погодні умови зрівняють команди. Тай тенденції говорять про те, що „Олександрія“ схильна до нічиїх. Мій прогноз — 1:1. Гол у складі „Ворскли“ заб’є Владлен Юрченко».

Сергій Ходирєв: «Сьогодні буде нічия. Команди рівні за класом футболістів, а Ротань-стайл від олександрійців, хоч і ефектний, але ще не настільки награний щоб за його рахунок перемагати. Мій прогноз — 1:1. Гол заб’є Таулянт Сефері».

Юрій Мармач: «Сьогодні буде нічия. Мій прогноз — 0:0»

Сергій Чуйченко: «Команди зіграють внічию. Все говорить про те, що матч буде рівним, як зрештою і результат — склади рівні, обидві команди не без проблем… Мій прогноз — 1:1. Гол заб’є Таулянт Сефері».

Зробити свій прогноз на матч ви можете у нашому телеграм-каналі.

Види спорту:

Футбольні турніри: