«Ворскла» беззубо програла «Олександрії»

Команда Руслана Ротаня не залишила полтавцям жодних шансів

Сьогодні в Олександрії на полі КСК «Ніка» полтавська «Ворскла» зіграла з місцевою «Олександрією». Обидві команди ще не перемагали після нового року. Втім, якщо олександрійці просто увесь час грали внічию — що з лідером на той момент «Дніпром-1», що з двома претендентами на виліт. То «Ворскла» спочатку примудрилася програти переможний матч «Зорі», потім так само у матчі де мала вигравати — дивом врятувалася у Рівному. А повернення на рідну арену до Полтави відзначила матчем без голів з проблемним «Металістом 1925».

«Олександрія» - «Ворскла» - 3:0

«Олександрія»: Шевченко, Бабогло, Ковалець (Михайленко, 64), Кулаков (Копина, 65), Третьяков, Мірошниченко (Кобзар, 74), Кожушко (Калітвінцев, 58), Логінов, Цуріков, Рибалка, Мустафаєв (Сігеєв, 75).

Головний тренер: Руслан Ротань.

«Ворскла»: Ісенко, Пердута, Рамірес (Бацула, 46), Хрипчук (Скляр, 76), Кравець, Павлюк, Юрченко, Феліпе (Олійник, 64), Степанюк (Челядін, 46), Сефері, Лопес (Кане, 58).

Головний тренер: Віктор Скрипник.

Голи: Пердута (26, аг), Кулаков (41), Логінов (78)

Місце стража воріт «Ворскли» звично зайняв Павло Ісенко. У центр захисту повернувся Лукас Рамірес, а з ним у парі зіграв Данило Хрипчук. Володимир Чеснаков та Сергій Яворський були відсутні в заявці. Двох опорників зіграли Євген Павлюк та Владлен Юрченко. На лівому фланзі атаки зіграв Таулянт Сефері, на правому — Феліпе. На позиції нападника вийшов Рікардо Лопес, під ним — Руслан Степанюк.

Вже на дев’ятій хвилині Лукас Рамірес отримав жовту картку, що красномовно свідчило про характер гри. Команди грали щільно й жорстко, але майже без моментів. А коли вони з’являлися, то у «Ворскли» це було щось вкрай незагрозливе, а в «Олександрії» - два голи і сейв Ісенка.

На 26-й хвилині Кожушко отримав передачу на правому фланзі і прострелив до штрафного майданчика, а там Ігор Пердута у боротьбі з противником зрізав м’яч у власні ворота — 1:0.

На 38-й хвилині Олег Кожушко вже пробивав сам класної передачі від Еміля Мустафаєва. Удар на себе прийняв Павло Ісенко, зблизившись з суперником і відбивши м‘яч корпусом. Але у наступному епізоді не врятував і Павло. Той же Кожушко у штрафному майданчику виграв позиційну боротьбу в Пердути, прийняв діагональну передачу з глибини відкотив на Андрія Кулакова, а той розстріляв Ісенка — 2:0. Перший тайм провальний. Чого ж чекати від другого?

На другу половину Віктор Скрипник випустив Андрій Бацулу та Артема Челядіна. «Гірчичний» захисник Рамірес сів на лавку. Два тури тому його вчасно не замінили й команда залишилася в меншості. Сьогодні ж Віктор Скрипник вчасно зняв бразильця з гри. Також на полі, хоч і дещо пізніше, з’явився Ібрахім Кане та Денис Олійник. Втім, на жаль, ні заміни ні намагання грати в позиційний футбол на до чого не призвели.

Натомість «Олександрія» забила втретє. Цього разу Сергій Логінов замкнув головою подачу з кутового — 3:0. Не відомо хто відповідав за гравця, але він опинився на ударній позиції неприкритим. Найближчим до нього був Олександр Скляр.

Лише за такого рахунку у «Ворскли» почали проходити хоч якісь атаки, але вони не призводили до реальної небезпеки, а захисники «Олександрії» все контролювали.

У підсумку констатуємо беззубу поразку «Ворскли» на полі «Олександрії».

Види спорту:

Футбольні турніри: