Експерти чомусь впевнені, що «Ворскла» виграє у «Інгульця»

Наші футбольні прогнозисти поділилися своїми думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського полтавська «Ворскла» та «Інгулець» з Петрового відкриють двадцятий тур Української прем’єр-ліги. Матч розпочнеться о 15:00. Пряму трансляцію покаже «Setanta Sport».

«Ворскла» зіграє з «Інгульцем» і, як це не дивно, полтавців важко назвати фаворитами. Не зважаючи на підозрілу перемогу над «Минаєм», підопічні Сергія Ковальця все одно встигли здивувати результатами, зокрема перемогою над «Динамо». «Ворскла» ж у 2023-му зовсім не вражає. Полтавці ні в кого не виграли, а у минулому турі ганебно програли «Олександрійцям».

У складі «Інгульця» є футболісти, які колись не змогли закріпитися у «Ворсклі». Зокрема Юрій Козиренко та Максим Мельничук, яких відсіяв конкретно Віктор Скрипник. Тож хлопцям є що доводити.

Букмекери вважають фаворитом матчу ворсклян:

П1 — 2,13    Х — 3,40    П2 — 3,70

Наші шановні експерти також вважають, що «Ворскла» переможе.

Сергій Лукаш: «Ворскла» сьогодні має перемогти. У неї просто немає виходу. За команду вже давно незручно, як і за тренера. Мій прогноз — 2:1».

Сергій Ходирєв: «Ворскла» зобов’язана перемагати. Команда у патовій ситуації. Всього три очки до зони вильоту. Якщо полтавці не виграють, можуть взагалі прибрати тренера. «Ворскла» - загнана і має вигравати. Мій прогноз — 2:1».

Юрій Мармач: «Ворскла» виграє з рахунком 1:0. Гол заб’є Руслан Степанюк.

Сергій Чуйченко: Після поразки від «Олександрії» команда просто зобов’язана вичавити з себе максимум і перемогти. І я думаю, що у «Ворскли» насправді все для цього є. Мій прогноз — 2:0».

Зробити свій прогноз на матч ви можете у нашому телеграм-каналі.

Види спорту:

Футбольні турніри: