Спортсмени з Полтавщини завоювали чотири медалі на ЧУ з греко-римської боротьби U-20

На вершині п'єдесталу - Ірфан Мірозоєв / Фото з Facebook

В активі наших борців «золото», «срібло» та дві «бронзи»

Днями у Колодинці на Рівненщині відбувся Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед спортсменів віком до двадцяти років. У змаганнях брали участь борці з Полтавщини й завоювали чотири нагороди різного ґатунку.

Чемпіоном у ваговій категорії до 72 кг став Ірфан Мірзоєв з Кременчука. Він провів найбільше поєдинків у цій категорії. На шляху до медалі він переміг Єгора Шкробота з Вінниці, Богдана Баржо з Мукачевого, киянина Еріка Мелика-Казаряна та — у півфіналі — полтавця Павла Хутька. У фіналі Ірфан здолав киянина Павла Шафранського.

«Срібло» у ваговій категорії до 77 кг здобув ще один кременчужанин Владислав Іваніна. Він переміг костопільця Максима Калюша та киянина Сеймура Мамедова. Потім у півфіналі здолав Романа Попадинця з Мукачевого, але у фіналі поступився харків’янину Руслану Абдієву.

«Бронзу» у ваговій категорії до 55 кг здобув Всеволод Сапун. Він переміг Олександра Шевчука з Тернополя, але потім у другій сутичці у півфіналі поступився Віктору Крандакову із Запоріжжя.У сутичці за «бронзу» Всеволод переміг Єгора Одновола з Дніпропетровщини.

Ще одну «бронзу» здобув кременчужанин Ерік Шевченко, кий змагався у ваговій категорії до 67 кг. Він у першому ж поєдинку поступився Дмитру Васильєву, але потім виграв три поспіль поєдинки та завоював «бронзу». Суперниками були Ілля Лавренщук з Житомира, Павло Ващук з Києва та Анатолій Паснак з Тернополя.

Види спорту:

Футбольні турніри: