«Чорноморець» - «Ворскла»: експерти вважають, що «Ворскла» не виграє

Наші футбольні прогнозисти поділилися своїми думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні в Одесі полтавська «Ворскла», в рамках 21-го туру УПЛ зіграє проти одеського «Чорноморця». Матч розпочнеться о 15:00. Пряму трансляцію покаже канал «Setanta Sports»

Якщо «Ворскла» як була розібраною з початку чемпіонату, так і залишилась такою у другому колі, то «чорноморець» суттєво змінився. Команда Романа Григорчука налагодила гру, почала перемагати і відбирати очки у фаворитів, і вибралася із зони вильоту. «Ворскла» ж до попереднього туру очки переважно лише втрачала, а ще – втратила надовго травмованого Владлена Юрченка.

Букмекери вважають фаворитом одеситів.

П1 – 2,89     Х – 3,25     П2 – 2,65

Наші шановні експерти, у своїй більшості, кажуть, що «Ворскла» не виграє.

Сергій Лукаш: «Ворскла» програє. «Чорноморець» налагодив гру в обороні, чого не скажеш про «Ворсклу». Ми точно пропустимо, а забити одесити, напевне, не дозволять. Мій прогноз — 1:0 на користь команди Григорчука

Сергій Ходирєв: «Ворскла» сьогодні програє. «Чорноморець» під керівництвом Романа Григорчука команда стала потужною, набрала хід та набирає очки. Але при цьому одесити недалеко від зони вильоту, і в них не все добре з турнірної точки зору. За таких умов, вони вдома не відпустять ворсклян. Мій прогноз — 2:1 на користь одеситів».

Юрій Мармач: «Ворскляни переможуть. Мій прогноз — 0:2».

Сергій Чуйченко: «Сьогодні буде нічия 1:1. Гол заб’є Руслан Степанюк».

Зробити свій прогноз на матч ви зможете у нашому телеграм-каналі.

Види спорту:

Футбольні турніри: