«Ворскла» - «Динамо»: експерти не вірять у перемогу зелено-білих

Наші футбольні прогнозисти поділилися своїми думками стосовно сьогоднішнього поєдинку

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського відбудеться матч 24-го туру УПЛ між полтавською «Ворсклою» та київським «Динамо». Матч розпочнеться о 15:00. Пряму трансляцію покаже канал «Setanta Sports».

У першому колі, коли у «Ворскли» було все зовсім погано й команда не перемагала, вона змогла відібрати очки в «Динамо» на виїзді, зігравши внічию. Сьогодні ж «Ворскла» начебто на ходу, а «Динамо» як і тоді у першому колі — у затяжній кризі. Втім, якщо в ігровому плані у «Ворскли» наче щось налагоджується, то у кадровому — біда. Полтавці залишилися практично без центральних захисників. Стан Володимира Чеснакова під великим питанням, Сергій Яворський дискваліфікований за вилучення у минулому турі, а інші — наприклад Лукас Рамірес — вкрай ненадійні. А Цілком можливо, як у маті з «Металістом», в центрі утвориться зв’язка номінальних флангових захисників Пердута — Кравець. Солом, у Віктора Скрипника багато клопоту і не з суперником, а зі своєю ж заявкою.

Для букмекерів динамівці фаворити з великим відривом

П1 — 5,00    Х — 3,75   П2 — 1,76

Наші шановні експерти теж поділилися прогнозами

Сергій Лукаш: «Динамівці переможуть, хоч матч і буде для них нелегким. У „Ворскли“ великі втрати в лінії захисту, хоча й без них їй було б важко. Зараз всі говорять про проблеми киян, та у порівнянні з „Ворсклою“, в них все добре. Мій прогноз — 0:2».

Сергій Ходирєв: «Думаю, сьогодні буде нічия. Динамівці вміють забивати та здобувати результат, але з грою у них проблеми й вони, м’яко кажучи, не вражають. „Ворскла“ ж демонструє непогану гру, але з результатом часто не складається. Думаю, переможця у цій парі не буде. Мій прогноз — 1:1. Гол заб’є Таулянт Сефері».

Юрій Мармач: «Команди зіграють внічию. Мій прогноз — 1:1. Гол заб’є Руслан Степанюк».

Сергій Чуйченко: «Я гадаю, сьогодні буде нічия. „Динамо“ формально фаворит через кращий підбір кадрів, але при цьому в киян зараз гра не клеїться абсолютно. Я думаю, за рахунок самовіддачі „Ворскла“ цілком в змозі відібрати очки у підопічних Шовковського. Мій прогноз -1:1. Гол заб’є Руслан Степанюк».

Зробити свій прогноз на матч ви можете у нашому телеграм-каналі.

Види спорту:

Футбольні турніри: