«Ворскла» вдома поступилася «Динамо»

Полтавці забили першими, але потім все ж програли

Сьогодні у Полтаві «Ворскла» в рамках 24-го туру УПЛ приймала київське «Динамо». Ім’я клубу робить киян фаворитами у всіх матчах крім протистоянь з «Шахтарем», але цього сезону це було під сумнівом. «Динамо» переживає затяжну кризу, а «Ворскла» навпаки зі своєї вибирається. Щоправда, на користь киян говорять кадрові проблеми «Ворскли». Команда залишилася без центральних захисників і їх ролі, при живому Раміресі, виконували флангові футболісти.

«Ворскла» — «Динамо» — 1:2

«Ворскла»: Ісенко, Феліпе (Скляр, 38), Пердута, Кравець, Бацула, Павлюк, Челядін, Кане, Олійник (Лопес, 76), Сефері, Степанюк.

Головний тренер: Віктор Скрипник.

«Динамо»: Нещерет, Вівчаренко, Сирота, Дячук, Тимчик, Сидорчук, Андрієвський, Беніто, Буяльський (Царенко, 78), Кабаєв (Волошин, 78), Ванат (Рамірес, 71).

В. о. головного тренера: Олександр Шовковський.

Голи: Степанюк (13) — Ванат (24), Беніто (48).

Віктор Скрипник обрав формацію з чотирма захисниками, де всі були фланговими. У центрі захисту зіграла номінальні фулбеки Ігор Перудта та Василь Кравець, а на їх місці вийшли Феліпе праворуч та Василь Кравець ліворуч. В опорній зоні вийшли Артем Челядін та Євген Павлюк. На позиції вінгерів вийшли Денис Олійник праворуч та Таулянт Сефері ліворуч. Під єдиним нападником Русланом Степанюком розташувався Ібрахім Кане.

Саме малієць став найпомітнішим у складі ворсклян у першому таймі. На тринадцятій хвилині він вивів віч-на-віч з голкіпером Руслагна Степанюка, а той впевнено розібрався з Нещеретом — 1:0. Чудовий початок.

На 21-й хвилині Кане віддав ще одну чудову передачу — цього разу на Сефері. Таулянт змістився ближче до центру й закручував м’яч у дев’ятку, але цього разу Нещерет врятував «Динамо».

Можна сказати, що «Ворскла» атакувала, а «Динамо» огризалося. Одного разу огризнулося результативно. На 24-й хвилині кияни втекли в контратаку, Втіалій Буяльський віддав на Ваната, а Владислав розкішним ударом поклав м’яч у ворота — 1:1.

До перерви обидві команди мали моменти, та «Ворскла» була значно ближче до того, щоб знову вийти вперед. Був і сейв Нещерета, і винос з порожніх воріт. Але на перерву команди пішли за рівного рахунку.

Другий тайм почався з голу «Динамо». На 48-й хвилині після подачі Тимчика ніхто не зумів вибити м’яч подалі й Беніто набіг та вколотив круглого у ворота — 1:2.

Не можна сказати, що у другому таймі динамівці перехопили ініціативу, але футбол у виконанні ворсклян ставав все повільнішим. На 78-й хвилині у матч втрутилися рашисти — повітряна тривога. Команди пішли з поля і мали змогу на небажаний, та все ж відпочинок.

Після паузи команди забігали швидше, але забити більше ніхто не зміг. «Динамо» змогло втримати переможний результат.

Види спорту:

Футбольні турніри: