«Минай» - «Ворскла»: експерти впевнені в перемозі «Ворскли»

Наші футбольні прогнозисти поділилися своїми думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні під Ужгородом на «Минай-Арені» відбудеться матч 25-го туру УПЛ між полтавською «Ворсклою» та місцевим «Минаєм». Гра розпочнеться о 14:00. Пряму трансляцію покаже канал «Setanta Sports».

«Ворскла» набрала хід і попри втрати очок демонструє стабільно якісний футбол. Після трьох підряд перемог була нічия з «Рухом» та поразка від «Динамо», але і в цих поєдинках полтавці переважали суперника і що за кількістю моментів, що за візуальним враженням виглядали краще. Тому звісно у матчі з «Минаєм», який бореться за виживання, «Ворскла» фаворит. Завадити перемогти можуть самі ворскляни — необов’язковими помилками (як у матчі з «Рухом») та нереалізованими моментами (як у матчі з «Динамо»). А ще на користь «Миная» говорять кадрові втрати ворсклян. Окрім проблем з центральними захисниками додається відсутність дискваліфікованих Андрія Бацули та Артема Челядіна.

Букмекери вважають «Ворсклу» беззаперечним фаворитом

П1 — 4,10    Х — 3,50   П2 — 1,98

Наші шановні експерти також впевнені у полтавцях

Сергій Лукаш: «Ворскла» сьогодні мінімально виграє. За рахунок дисципліни та класу гравців, «Ворскла» має забирати три очки. Хай навіть на виїзді й з непоступливим «минаємо». Мій прогноз — 0:1. Гол заб’є Таулянт Сефері».

Сергій Ходирєв: «Ми сьогодні виграємо. Гра проти „дИнамо“, попри поразку, вселяє оптимізм. Тож сьогодні — з „Минаєм“ - „Ворскла“ має впоратися. Мій прогноз — 1:2».

Юрій Мармач: «Ворскла» сьогодні виграє Мій прогноз — 0:1. Гол заб’є Руслан Степанюк».

Сергій Чуйченко: «Полтавці переможуть. На Закарпатті побудували боєздатний колетив, але „Ворскла“ за рахунок класу має перемагати. Мій прогноз — 0:1. Гол заб’є Таулянт Сефері».

Зробити свій прогноз на матч ви можете у нашому телеграм-каналі.

Види спорту:

Футбольні турніри: