Представники Полтавщини здобули чотири медалі на Чемпіонаті України з вільної боротьби

Фото з Facebook

В активні наших спортсменів два «Срібла» і дві «бронзи»

Днями у Львові відбувся Чемпіонат України з вільної боротьби у змаганнях брали участь спортсмени з Полтавщини і привезли з турніру чотири нагороди різного гатунку.

«Срібло» у ваговій категорії до 57 кг став представник Полтавщини Андрій Яценко. Він переміг іншого полтавця Данила Тягла та харків’янина Руслана Солов’я. У фіналі Андрій поступився франківцю Камілю Керімову.

Також «срібло» у ваговій категорії до 79 кг став Денис Биков. Він переміг дніпрянина Микиту Свиридовського, львів’янина Вадима Остапенка, киянина Богдана Ліманського та Станіслава Васьковського ж Житомирщини. У фіналі він поступився Олексію Доманицькому зі Львова.

Третім у ваговій категорії до 92 кг став полтавець Алфес Долідзе. Він переміг киянина Отто Готфріда, але потім поступився майбутньому чемпіону, франківцю Денису Сагалюку. У втішних сутичках він здолав Олександра Гребенюка з Вінниці та — у поєдинку за «бронзу» - львів’янина Юрія Білика.

У ваговій категорії до 97 кг «бронзу» здобув полтавець Іван Примаченко. Він переміг дніпрянина Миколу Середу, потім поступився одеситу Магамеду Закарієву, і у втішному матчі за «Бронзу» переміг іншого одесита Івана Маліна.

Види спорту:

Футбольні турніри: