СК «Дніпро-1» - «Ворскла»: експерти прогнозують полтавцям поразку

Наші футбольні прогнозисти поділилися своїми думками стосовно матчу

Сьогодні в Ужгороді на стадіоні «Авангард» відбудеться матч 28-го туру УПЛ між полтавською «Ворсклою» та СК «Дніпро-1». Матч розпочнеться о 13:00. Пряму трансляцію покажу канал «Football Hub».

«Ворскла» їде в гості до претендента на чемпіонство, і звісно ж, виступає, тут абсолютним андердогом. Тим більше, що сьогодні не зіграють двоє основних футболістів — опорний півзахисник Євген Павлюк і — що особливо болюче — головний бомбардир команди Таулянт Сефері. У дніпрян таких проблем немає, але є залізна мотивація у вигляді боротьби за чемпіонство.

Букмекери віддають велику перевагу «Ворсклі»

П1 — 1,39      Х — 5,20   П2 — 8,40

Наші експерти прогнозують полтавцям поразку.

Сергій Лукаш: «Дніпряни переможуть, хоч і з проблемами. У них є історичний шанс стати чемпіонами, а попереду — очний матч проти „Шахтаря“. Я думаю, що до цього вони зроблять все щоб не втрачати зайвих очок. Та й за всіма ігровими показниками команда Кучера виглядає сильнішою. Мій прогноз — 2:0».

Сергій Ходирєв: «Ворскла програє, і якщо чесно, мені здається, що програє без шансів. Мій прогноз — 2:0».

Юрій Мармач: «Полтавці поступляться з рахунком 2:1. Гол у складі „Ворскли“ заб’є Руслан Степанюк».

Сергій Чуйченко: «Дніпро-1» це команда, якій зараз потрібні очки напевно більше ніж кому б то не було. Тому, я вважаю, що сьогодні дніпряни викладуться і заберуть свою перемогу. Мій прогноз — 2:1. Гол у складі «Ворскли» заб’є Руслан Степанюк».

Зробити свій прогноз на матч ви можете в нашому телеграм-каналі.

Види спорту:

Футбольні турніри: