«Ворскла» сенсаційно перемагає СК «Дніпро-1»

Навіть без Павлюка та Сефері полтавці впоралися з претендентами на чемпіонство

Сьогодні в Ужгороді на стадіоні «Авангард» полтавська «Ворскла» зіграла проти СК «Дінпро-1». Знекровлена кадровими проблемами, полтавська команда зійшлася з претендентами на чемпіонство на їх території. Передматчеві розклади свідчили про те, що у підопічних Віктора Скрипника немає шансів. Втім, Віктор Скрипник ще не програвав дніпрянам, а гра могла повернутися як завгодно. І зрештою, наче насміхаючись над нашими експертами, ворскляни створили сенсацію. І створили.

СК «Дніпро-1» - «Ворскла» - 1:2

«Дніпро-1»: Рибак, Матарріта (Пасіч, 46), Сарапій, Сваток (Хайнер, 58), Адамюк, Домінго (Гуцуляк, 46), Бабенко, Рубчинський (Когут, 73), Піхальонок, Пеглоу (Танчик, 84), Довбик.

Головний тренер: Олександр Кучер.

«Ворскла»: Ісенко, Пердута, Кравець, Чеснаков, Бацула, Скляр, Челядін (Рамірес, 78), Кане (Черниш, 88), Нестеренко (Кулаковський, 78), Крупський, Степанюк.

Головний тренер: Віктор Скрипник.

Голи: Домінго (3) — Скляр (11, пен.), Кане (45+4).

З наявними кадровими проблемами Віктору Скрипнику довелося вдаватися до ротації. Перед Павлом Ісенком зіграла пара захисників Володимир Чеснаков та Василь Кравець. На флангах захисту без змін — Андрій Бацула ліворуч та Ігор Пердута праворуч. У центрі півзахисту зіграли Олександр скляр та Артем Челядін. За відсутності Таулянта Сефері ліворуч в півзахист вийшов Ілля Крупський, а праворуч — Ібрахім Кане. На вістрі атаки зіграв Руслан Степанюк, а під ним Іван Нестеренко.

Команди дуже швидко обмінялися голами. Вже на третій хвилині Домінго Бланко прийняв м’яч на лівому фланзі, увійшов до штрафного майданчика, на замаху посадив на п’яту точку Скляра і влучно пробив — 1:0.

Полтавці не попливли й почали організовувати свої атаки. Так, на сьомій хвилині після передачі з правого флангу мав пробивати Артем Челядін, але йому завадив Володимир Адамюк. Захисник «Дніпра-1» кинувся під удар і збив Артема. Через чотири хвилини після епізоду, арбітр матчу взяв паузу, вивчив епізод за допомогою VAR і призначив пенальті. Олександр Скляр точно пробив і виправився за епізод з першим голом — 1:1.

Дніпряни більше володіли м’ячем і були близькими щоб забити вдруге. Олександр Піхальонок кілька разів небезпечно пробивав, але вище воріт. Натомість забила «Ворскла». Вже у компенсований час Ібрахім Кане прийняв пас з глибини на правому фланзі, притримав м’яч у боротьбі з Домінго, обігрався з Ігорем Пердутою і точно і красиво пробив — 1:2. Неочікуваний підсумок першої половини.

У другому таймі дніпряни щосили намагалися відігратися. Олександр Кучер зміцнив атаку, випустивши на поле Гуцуляка та Пасіча. Господарі більше володіли м’ячем та атакували. Але «Ворскла» організовано оборонялася й попри агресію суперника, відзахищалася без особливого «валідолу». Зовсім непомітним був Артем Довбик, натомість найбільш активно виділявся Олександр Піхальонок. У «Ворскли» найбільш помітною персоною став Ібрахім Кане.

У підсумку констатуємо - «Ворскла» сенсаційно перемагає «Дніпро-1» на виїзді. Дніпряни можуть попрощатися з надіями на чемпіонство, а «Ворскла» повертається додому і чекає на ковалівський «Колос».

Види спорту:

Футбольні турніри: