Полтавські веслувальники здобули три комплекти медалей у другий змагальний день Кубка Світу в Познані

Фото з Facebook

Людмила Лузан, Олег Кухарик і Ігор Трунов та кременчужанин Тарас Кузик здобули перші нагороди на турнірі

У Познані триває Кубок Світу з веслування на байдарках і каное. У змаганнях беруть участь представники Полтавщини і вже здобули три комплекти нагород.

Людмила Лузан стала кращою у жіночій каное-одиночці на 200 м. Вона фінішувала з часом 47,65 с. Друге місце у китаянки Вен’юн Лін (час- 47,98 с). Третє місце у іншої представниці Китаю Чангвен Шуаі (час — 48,31 с).

Людмила Лузан

Ще одне «золото» у складі української байдарки-четвірки на 1000 м здобули Олег Кухарик та Ігор Трунов. З ними у човні гребли Іван Семикін та Дмитро Даниленко. Український екіпаж фінішував з часом 1:23,68. Друге місце у австралійців (час — 1:24,41), третє — у данців (час — 1:24,90).

«Бронзу» у складі чоловічої каное-четвірки на 500 м завоював кременчужанин Тарас Кузик. З ним у човні пливли Віталій Вергелес, Андрій Рибачок та Володимир Савчин. Українці показали час 1:38,54, поступившись двом польським човнам.

Другий праворуч - Тарас Кузик

Турнір ще триває, тож ймовірно це далеко не останні нагороди для полтавців. Загалом, у збірної України наразі чотири комплекти нагород.

Види спорту:

Футбольні турніри: