Сировня та Хабаров влучили у дві «бронзи» другого етапу Кубка країни

У Львові завершився турнір, який мав назву «Кубок України-відкритий Кубок «Ібісу», в якому снайпери Полтавщини завоювали дві бронзові медалі

Найбільш представницьку участь у фіналі наші земляки мали у стрілецькій вправі МГ-6 (довільна гвинтівка, 50 м, 3×40 пострілів із трьох положень: з коліна, лежачи, стоячи) — аж троє учасників. Тут майстер спорту міжнародного класу, член юніорської збірної України Андрій Сировня став бронзовим призером. У першому старті він вибив 1161 очко, а у фіналі (з вибуванням) дійшов до шостого раунду (441,8 очка), в якому поступився майбутньому переможцю Сергію Касперу (Крим) і срібному призеру Сергію Кулішу (Черкаська обл.). Майстер спорту міжнародного класу Владислав Григоренко у першому старті вибив 1151 очко, а у фіналі програв у четвертому раунді (415,7 очка) і посів 5-е місце. Майстер спорту Олексій Хабаров у першому старті вибив 1144 очка, але він програв уже у першому фінальному раунді з вибуванням (382,1 очка) і фінішував на 8-му місці.

А ось у стрілецькій вправі ГП-6 (пневматична гвинтівка, 10 м, 60 пострілів) Олексій Хабаров став бронзовим призером. Тут він у першому старті вибив 592 очка, а у фіналі з вибуванням програв у шостому раунді (183,8 очка) і не пройшов до останнього, сьомого раунду, в якому двоє кращих снайперів сперечалися за «золото». У цій же вправі Владислав Григоренко посів 6-е місце: у першому старті — також 592 очка (як у Хабарова), але у фіналі Григоренко програв у третьому турі (120,2 очка).

Не пощастило у Львові Андрію Сировні у стрілецькій вправі МГ-9 (довільна гвинтівка, 50 м, 60 пострілів лежачи) — за підсумками першого старту він мав 4-й результат (590 очок), але у фіналі з вибуванням Сировня програв уже у другому раунді (98,3 очка) і фінішував на 7-му місці. У цій же стрілецькій вправі (МГ-9) полтавка майстер спорту міжнародного класу, член жіночої збірної України Світлана Бойкова псіла 8-е місце серед жінок (583 очка).