«Ворскла» — «Шахтар»: більшість експертів прогнозують нічию

Наші футбольні прогнозисти поділилися своїми думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. Олексія Бутовського відбудеться матч тридцятого туру УПЛ між місцевою «Ворсклою» та вже чемпіоном – донецьким «Шахтарем». Матч розпочнеться о 15:00. Пряму трансляцію покаже «Setanta Sports».

Після того як у попередньому турі «Шахтар» оформив чемпіонство, ы заробив кілька дискваліфікацій, до Полтави гірники приїдуть до Полтави без турнірної мотивації, без основного воротаря, та й взагалі склад «Шахтаря» на цей матч – суцільна загадка. Для «Ворскли» ж все ясно і просто – треба перемагати «Шахтар» і сподіватися на осічку «Олександрії» і матчі з «Рухом».

Букмекери не надто вірять у такий сценарій

П1 – 4,60   Х – 4,40   П2 – 1,79

А от наші шановні експерти вважають, що «Ворсклі» точно під силу принаймні не програти.

Сергій Лукаш: «Команди сьогодні зіграють внічию. „Ворсклі“ треба перемагати але на неї тисне необхідність результату, що може зіграти злий жарт. „Гірники“ ж хай навіть і не основним, але достатньо сильним складом, гратимуть у своє задоволення. Мій прогноз – 1:1. Гол заб’є Руслан Степанюк».

Сергій Ходирєв: «Ворскла» переможе. Гірники приїдуть вже чемпіонами, розслабленими, резервним складом, ймовірно з Андрієм П’ятовим у воротах… Думаю, «Ворсклі» цілком під силу вичавити з цього матчу перемогу. Мій прогноз – 1:0. Гол заб’є Таулянт Сефері».

Юрій Мармач: «Ворскляни виграють. Мій прогноз – 1:0. Гол заб’є Руслан Степанюк».

Сергій Чуйченко: «Матч закінчиться внічию. „Шахтар“ навіть резервним складом – класна і сильна команда. „Ворскла“ ж має нагоду заскочити на п’яте місце. Тому при зіткненні класу гірників та бажання полтавців, я думаю все ж буде нічия. Мій прогноз – 1:1. Гол заб’є Таулянт Сефері».

Зробити свый прогноз на матч ви можете у нашому телеграм-каналі.

Види спорту:

Футбольні турніри: