Полтавець Анатолій Новописьменний з двома світовими рекордами став чемпіоном світу з класичного пауерліфтингу (відео)

Анатолій Новописьменний / Фото з Facebook

Полтавець встановив рекорди у присіданнях та за сумою триборства

18 червня у мальтійському місті Сент-Джуліан закінчився Чемпіонат Світу з класичного пауерліфтингу. У складі збірної України у змаганнях брав участь полтавець Аантолій Новописьменний і яскраво переміг у ваговій категорії до 105 кг.

Вже на першій вправі Анатолій пішов у серйозний відрив. Для порівняння — перша вага яку він замовив (345 кг) була більшою, ніж найкраще присідання найближчого конкурента (325 кг шведа Еміля Норлінга). Сам же Анатолій присів зі штангою вагою 362,5 кг і це світовий рекорд.

У жимі лежачи Анатолій подужав вагу 225 кг і тут теж навіть перша спроба була кращою, ніж остаточний результат конкурента.

У становій тязі Анатолій Новописьменний підняв штангу вагою 352 кг. У цій вправі він став лише четвертим, але запасу з присідань та жиму лежачи вистачило для того щоб в сумі набрати 940 кг і встановити черговий світовий рекорд. Таким чином Анатолій Новописьменний — чемпіон світу з класичного пауерліфтингу 2023. Для Анатолія це вже третє чемпіонство на світовій арені. Для порівняння: «срібний» призер Еміль Норлінг набрав 905 кг, у «бронзового» Мохамеда Абдулли з Лівії — 902 кг.

Анатолій Новописьменний та тренер Олександр Рагулін

До змагань Анатолія Новописьменного готував тренер Олександр Рагулін.

Види спорту:

Футбольні турніри: