Андрій Кривчун у Лондоні виступив у світовому Гранд-фіналі з паратриатлону

Наш земляк Андрій Кривчун із Комсомольська здобув право виступити у підсумковому турнірі літнього сезону — світовому Гранд-фіналі з паратриатлону, який відбувся у Лондоні.

У паралімпійській нозології TRI-1 Кривчун посів 18-е місце з результатом 1 година 34 хвилини 20 секунд. Тут перемогу здобув Білл Чаффей (Австралія) — 1 година 01 хвилина 35 секунд.
Андрій Кривчун — відомий паралімпієць, у минулому він виборював медалі паралімпійських чемпіонатів Європи та світу з академічного веслування. Лише у 2013 році він дебютував у паратриатлоні, коли в Україні відбувся перший в історії чемпіонат країни серед паралімпійців. А потім наш земляк виступав на етапах кубків Європи та світу. І вже у рік свого дебюту Кривчун виборов право вийти на старт підсумкового цьогорічного всесвітнього Гранд-фіналу з паратриатлону.