ЖФК «Лідер» виграв Першу лігу, але вирішили не підвищуватися у класі

Команда не змогла підсилитися для участі в елітному дивізіоні

Днями відбулося жеребкування календаря Вищої ліги ЧУ з футболу серед жінок. Там є лише одна команда, яка представляє Полтавщину – чинний чемпіон ЖФК «Ворскла». Проте за спортивним принципом, їх би мало бути дві. ЖФК «Лідер», де грають представниці Полтави, Кобеляцького та Гребінківського районів. Команда Руслана Сабірова виграла Першу лігу, але залишилася в цьому дивізіоні. Ми вирішили довідатися у тренера, чому так сталося.

- Команда виграла Першу лігу, але її немає у переліку команд Вищої ліги. Чому так? Не вдалося знайти фінансування?

- Ні, як не дивно, річ не у грошах. Але нам не вдалося кадрово підсилитися і знайти футболісток для гідних виступів в еліті. А бути постачальником очок для інших і пропускати по двадцять голів я не хочу. У нас гарні гравчині, але для Першої ліги. Лише ними та дітьми з ДЮСШ в елітному дивізіоні не зіграєш.

- Як же ви збираєтеся мотивувати дівчат грати у наступному сезоні в Першій лізі. Навіщо це все, якщо підвищення у класі все одно не буде?

- Я розумію запитання. Це була б історична подія, і мабуть, дівчатам хотілося б. Але з футболістками в Україні зараз біда. Кількість кваліфікованих гравчинь мала, їх менше ніж команд яким вони потрібні. Ми вирішили залишитися у Першій лізі.

Види спорту:

Футбольні турніри: