Експерти прогнозують перемогу «Ворскли» в матчі з «Ділою»

Наші футбольні прогнозисти поділилися думками стосовно матчу

Сьогодні у польському містечку Тихи полтавська «Ворскла» офіційно розпочне сезон 2023/2024. Розпочне матчем другого кваліфікаційного раунду Ліги Конференцій проти грузинської «Діли». Матч розпочнеться о 20:30 за київським часом. Подивитися гру можна буде на каналі ворсклян в Youtube.

«Ворскла» у міжсезоння не провела якісне оновлення команди, натомість втрачала футболістів у кожній лінії. Особливо відчутними є втрати двох лідерів – універсального захисника Василя Кравця та кращого бомбардира команди Таулянта Сефері. З новачків лише загадковий захисник Сантана та голкіпер Даниїл Єрмолов з «Кременя».

Віктор Скрипник недарма обіцяв єврокубковий дебют комусь з молоді, адже ростер ворсклян доволі обмежений. Наприклад, в заявці на матч лише два нападники – Руслан Степанюк і Данило Тузенко з «Ворскли» U-19.

Букмекери впевнені у перемозі «Ворскли»

П1 – 2,04       Х – 3,40       П2 – 4,05

Наші експерти так само вангують перемогу команді Віктора Скрипника.

Сергій Лукаш: «Ворскла» переможе. Не дарма ж полтавська команда проводила збори й готувалася до цих матчів. Хтозна, що за футболісти грають у складі «Діли», але з цією командою «Ворскла» має розбиратися. Мій – прогноз 2:0. Голи заб’ють Руслан Степанюк та Євген Павлюк.

Сергій Ходирєв: «Ворскла» має перемагати. Мій прогноз – 1:0. Гол заб’є Руслан Степанюк.

Юрій Мармач: «Полтавцям буде важко, але ми переможемо. Мій прогноз – 1:0. Гол заб’є Руслан Степанюк».

Сергій Чуйченко: «Ворскла» виграє. Можна скільки завгодно жалкувати, що команду залишили лідери та говорити про те, що це перший матч в сезоні. Але клас футболістів що залишилися все одно вищий за тих хто грає у грузинській команді. Технічні грузини можуть забити один гол, але «Ворскла» має перемогти. Мій прогноз – 2:1.

Зробити свій прогноз на матч ви можете у нашому телеграм-каналі.

Види спорту:

Футбольні турніри: