«Діла» - «Ворскла»: експерти прогнозують нічию

Наші футбольні прогнозисти поділилися думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні в грузинському місті Горі відбудеться матч-відповідь другого кваліфікаційного раунду Ліги Конференцій між полтавською «Ворсклою» та місцевою командою «Діла». Матч розпочнеться о 20:00. Пряму трансляцію покаже Youtube-канал ворсклян.

Після першого матчу, коли при неідеальній грі, «Ворскла» змогла вирвати перемогу, багато хто вже відправив ворсклян до наступного раунду. Але варто згадати, що у попередньому раунді «Діла» так само програвши перший матч, у другому виграла у два м’ячі і пройшла далі. До дій футболістів «Ворскли» були питання і сьогодні попри невелику фору, вони залишаються.

Букмекери, наприклад, вважають фаворитами господарів

П1 – 2,45       Х – 3,50      П2 – 3,00

А от наші шановні експерти прогнозують один і той же рахунок, і він – нічийний.

Сергій Лукаш: «Прогнозую нічию 1:1. Думаю, „Ворскла“ пропустить, але і свою результативну атаку проведе. Гол заб’є Руслан Степанюк».

Сергій Ходирєв: Матч закінчиться внічию. Мені здається, «Ворскла» здатна проскочити «Ділу». У грузин прохідна команда. Втім, вони прагнутимуть атакувати, і заб’ють. Але і «Ворскла» свій гол матиме. Мій прогноз – 1:1. Гол заб’є Ібрахім Кане».

Юрій Мармач: «Матч закінчиться з рахунком 1:1, а гол заб’є потужний бразилець Феліпе».

Сергій Чуйченко: «У першому матчі „Ворскла“ за рахунок класу перемогла, хоча матч складався не на її користь. Думаю, що цього разу гра буде схожою, але закінчиться внічию 1:1. Гол заб’є Руслан Степанюк».

Зробити свій прогноз на матч ви можете зробити у нашому телеграм-каналі.

Види спорту:

Футбольні турніри: