Віктор Скрипник: «Не треба казати, що ми мусили перемагати».

Віктор Скрипник / Фото з офіційного сайту «Ворскли»

Післяматчева пресконференція головного тренера «Ворскли»

Третього серпня в Горі полтавська «Ворскла» програла матч-відповідь другого кваліфікаційного раунду Ліги Конференцій грузинській «Ділі» і вилетіла з турніру. Після матчу на запитання журналістів відповідав Віктор Скрипник.

Про матч «Ворскли» і «Діли»

«Рахунок по грі. Ми граємо як можемо. „Ворскла“ не відрізнялася яскравою грою. Ми терпіли і грали як могли. Але завжди існує людський фактор – індивідуальні помилки призводять до голів. Від цього ніхто не застрахований. Цей матч буде для нас уроком. І ми вже думаємо про чемпіонат, де на нас чекає важкий матч у Львові. Не треба нам говорити, що ми мусили перемагати. Ми нічого не мусили. Ми грали для вболівальників і для себе – у своє задоволення і граємо як можемо. Матч був таким же як і попередній – м’яч контролював суперник. Але тоді ми змогли виграти, а зараз ні».

Про причини поразки

«Тут зіграла роль сукупність факторів. Перш за все – невпевненість. Коли ти граєш сміливо – як ми у другому таймі першого матчу – то і гра йде. Коли ти боїшся помилитися, як ми сьогодні, то це призводить до мандражу і помилок. Нашої майстерності сьогодні було недостатньо».

Види спорту:

Футбольні турніри: