«Ворскла» зазнає нищівної поразки у Львові (відео)

Полтавська команда забила першою, але потім посипалася

Сьогодні у Львові полтавська «Ворскла» в рамках другого туру УПЛ зіграла проти львівського «Руха». Ворскляни не були фаворитами. Єврокубкові матчі проти «Діли» показала, що у полтавців чимало ігрових проблем. При цьому перед матчем з «Рухом» у команди було менше часу на відновлення і складна логістика повернення в Україну. «Рух» же весело переміг «Зорю» і спокійно вдома готувався до ворсклян.

«Рух» - «Ворскла» - 4:1

«Рух»: Ледвій, Сич (Лях, 77), Слюбик, Дідик, Роман, Едсон (Слюсар, 77), Притула (Таллес, 71), Сапуга, Теслюк (Квасниця, 58), Руніч (Соломон, 58), Климчук.

Головний тренер: Віталій Пономарьов.

«Ворскла»: Ісенко, Крупський (Хрипчук, 69), Сантана (Ізотов, 87), Павлюк, Бацула (Тузенко, 88), Скляр, Юрченко (Тьяго, 75), Нестеренко, Челядін (Кулаковський, 69), Кане, Степанюк.  

Головний тренер: Віктор Скрипник.

Голи: Климчук (37, пен., 58), Квасниця (70), Павлюк (81, аг) - Скляр (10).

Віктор Скрипник був змушений вдатися до перестановок. Так у центрі захисту вперше зіграла пара Євген Павлюк – Тіаго Сантана. На правому фланзі захисту замість дискваліфікованого Ігоря Пердути вийшов Ілля Крупський. Ліворуч у захисті грав Андрій Бацула. У центрі поля зіграли Олександр Скляр та Владлен Юрченко. На позиціях вінгерів вийшли Ібрахім Кане та молодий Іван Нестеренко, які постійно мінялися флангами. Єдиного нападника зіграв Руслан Степанюк, а під ним розташувався Артем Челядін.

Початок матчу не віщував для ворсклян нічого поганого. Навпаки вони більше володіли м’ячем і гостріше атакували. А на десятій хвилині після стандарту Олександр Скляр забив швидкий курйозний гол. Полтавці подали кутовий, у штрафному майданчику «Руха» утворилася паніка, і Олександр Скляр примудрився двічі пробити з близької відстані. Перший удар влучив у захисника і дезорієнтував воротаря. Після добивання ж м’яч залетів у ворота – 0:1.

Все було б добре, якби «Ворскла» - а конкретно бразильський захисник Сантана – не помилялися біля своїх воріт. Спочатку бразилець на дванадцятій хвилині у простій ситуації подарував м’яч суперникам і «Рух» ледь не забив. На щастя удар Теслюка заблокували.

На 36-й же хвилині Сантана у боротьбі з Климчуком порушив правила у штрафному майданчику і «заробив» пенальті, який впевнено реалізував нападник «Руха» - 1:1.

На 43-й хвилині Климчук міг забивати зі штрафного, але Павло Ісенко дістав м’яч з-під поперечки. Тож на перерву команди пішли за рівного рахунку.

У другому таймі стало прогнозовано гірше. Прогнозовано, бо у «Руха» було більше часу для відпочинку і, як не дивно, це прозвучить – у «Руха» більш якісна лавка. Вдруге вийти вперед господарям вдалося ще до активних замін. На 58-й хвилині ворскляни знову привезли. Сантана програв верхову боротьбу, втратив м’яч і позицію. Ні Євген Павлюк ні Ілля Крупський не встигли підстрахувати бразильця, і Юрій Климчук вийшов на ударну позицію і розстріляв ворота – 2:1.

Ближче до кінця матчу тренери почали робити заміни. Втім, якщо заміни Віктора Скрипника були просто замінами, то заміни Віталія Пономарьова – підсиленням. Так один із «джокерів» - Ілля Квасниця забив третій гол. На 70-й хвилині після чудової передачі від партнера Ілля вийшов сам на сам з Павлом Ісенком і з другої спроби переграв полтавського голкіпера – 3:1.

Залишок ігрового часу пройшов під диктовку «Руха». Свіжі футболісти хотіли проявити себе і забити ще. Але ворскляни впоралися самі. На 81-й хвилині Павло Ісенко віддав короткий пас на Євгена Павлюка, а той «повернув» пас у порожні ворота – 4:1. Це вже смішно.

У підсумку констатуємо – «Ворскла» провалює старт сезону. Команда у жахливому психологічному стані, і фізичні кондиції теж викликають питання.

Види спорту:

Футбольні турніри: