«Ворскла» - «Зоря»: експерти розходяться у прогнозах

Наші футбольні прогнозисти поділилися своїми думками

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовского відбудеться матч третього туру УПЛ між полтавською «Ворсклою» та луганською «Зорею». Гра розпочнеться о 15:00. Матч покажуть на «Setanta Sports», MEGOGO та інших сервісах.

Полтавська команда жахливо розпочала сезон, вилетівши з Ліги Конференцій від «Діли», та потім провалившись у матчі з «Рухом». Єдина команда, де баланс між очікуваннями від старту сезону та реальністю має такий же величезний знак мінус — луганська «Зоря». Під керівництвом Ненада Лалатовіча програла «Руху» та «Кривбасу» і попри необхідність грати у Єврокубках, виглядає абсолютного неготовою до сезону. Сьогодні луганській команді не допоможе дискваліфікований Ілля Гулько. У «Ворскли» ж під питанням участь Чеснакова та Феліпе.

Букмекери вважають фаворитами луганську «Зорю»

П1 — 3,10   Х — 3,65   П2 — 2,28

Наші експерти ж дали абсолютно різні прогнози на матч

Сергій Лукаш: «Ворскла» має виграти. Обидві команди перебувають на дні таблиці й мають проблеми з результатами та комплектацією. «Ворскла» вже оговталася від «діли» та «Руха» і до сьогоднішнього поєдинку має підійти в більш менш оптимальних кондиціях. Думаю, що навіть проти такої «Зорі» буде важко, але «Ворскла» виграє. Мій прогноз – 2:1 на користь полтавців».

Сергій Ходирдєв: «Полтавці програють. У клубі зараз можна спостерігати певний розлАд між керівництвом, тренерами та командою. В ситуації коли і без того достатньо проблем, внутрішні розбірки ще більше вганятимуть команду в яму. Я думаю, що „Ворскла“ сьогодні все ще не зможе зібратися. Мій прогноз – 1:2».

Юрій Мармач: «Ворскла» переможе з рахунком 2:0».

Сергій Чуйченко: «Полтавська команда з великими труднощами, але виграє. Футболісти провели два жахливі матчі й тепер мають доводити, в першу чергу собі, що вони чогось варті. Можна скільки завгодно говорити про те, що у клубі щось не так, але і спортивне самолюбство ніхто не скасовував. „Зоря“ відносно зручний суперник, бо вони зараз теж переживають непрості часи з новим тренером. Мій прогноз – 2:1».

Зробити свій прогноз ви можете у нашому телеграм-каналі.

Види спорту:

Футбольні турніри: