Олег Краснопьоров: «У праймовій "Ворсклі" не було одного лідера — в кожній лінії були сильні, авторитетні гравці»

Колишній півзахисник «Ворскли» та збірної України завітав на подкаст до «Брутального футболу»

Днями полтавець, колишній гравець «Ворскли», а нині — тренер ФСК «Маріуполь» Олег Краснопьоров став гостем подкасту «Сам на Сам» на каналі «Брутальний футбол». У розмові з ведучими, колишній футболіст згадав і часи проведені у «Ворсклі».

Про низьку відвідуваність матчів у Полтаві в кінці нульових та на початку десятих, попри успіхи команди

«Все залежить від гри. Чим краще грає команда, тим краще на неї ходять вболівальники. Чим більше вболівальників, тим краще грати, бо вони женуть вперед. Чому не ходили? Ну, Полтава специфічне місто — треб більше афіш, різних акцій, реклами. Треба було якось заманювати».

Про те чому «Ворскла» зараз вилітає в Єврокубках від ноунеймів

«Я гадаю, що те що „Ворскла“ постійно вилітає, це великою мірою невезіння, адже за підбором гравців і за якістю гри „Ворскла“ не поступалася жодному супернику. Але кожного року вилітати на одній і тій же стадії не можна списувати виключно на нефарт. Це не додає впевненості хлопців. Чому так? Мабуть, це питання до клубу. Як до гравців, так і до керівництва».

Про лідерів праймової «Ворскли»

«В плані лідерства команда була підібрана рівно. У кожній лінії були свої лідери. Арменд Даллку опікувався захистом, Сергій Долганський надійно гра у воротах. Йован Маркоскі та Філіп Деспотовскі добре „тримали“ центр поля. В атаці ж головним був Вася Сачко. Вистачало гравців, які могли проявити лідерські якості. Якогось одного „голоса тренера“ серед гравців не було».

До вашої уваги повний випуск подкасту

Види спорту:

Футбольні турніри: