Віктор Скрипник: «Чому не було плану Б? Ви бачили хто виходив на заміну? Вісімнадцятирічні хлопці»

Головний тренер «Ворскли» відповів на запитання журналістів після поразки від «Кривбасу»

23 вересня у Полтаві «Ворскла» зазнала нищівної поразки від криворізького «Кривбасу». Після матчу з журналістами поспілкувався головний тренер ворсклян Віктор Скрипник.

Про поразку від «Кривбасу»

«Важко щось казати. Ми програли хорошій команді і програли по ділу. Результати які вони показують свідчать про їх силу, і наразі для нас це суперник значно вищий за рангом»

Про відсутність корективів

- Вікторе Анатолійовичу, спочатку гра складалася добре, але після першого тайму «Ворскла» вже поступалася, а заміни ви почали робити лише за рахунку 1:3. Ви знали силу суперника, знали хто був у вас у розпорядженні, але склалося враження, що у вас зовсім не було пану Б. Чи був він насправді якщо так, то в чому полягав?

- Ви бачили хто виходив на заміну? Вісімнадцятирічні хлопці! План Б… Що ви оце кажете…. План можливий, коли в тебе є 25 футболістів, які мають конкуренцію, хочуть грати і змагаються за місце в складі, а не коли в тебе п’ять травмованих… Починаєте План Б, план С. Навіть тих то вийшли — зіграли як могли. І я їм вдячний за гру. Вони віддали на полі все що могли. Я краще знаю команду ніж ви. У вас там збоку все розписано — план Б, план С, і ви маєте все це бачити від будь-якого тренера.

- Тобто команда була приречена?

- Команда кожний матч грає як вона може. І з «Динамо», і з «Олександрією» і з «Чорноморцем», підлаштовуємося і робимо те що можемо на полі.

Про негативний вплив міжнародної паузи

- Після серії перемог ви говорили, що вам шкода що довелося йти на міжнародну паузу. Чи можна сказати, що ця перерва також негативно вплинула на результат?

- Так, звісно. Коли команда на ходу, пауза завжди ламає ритм. Всі втомлюються і всім потрібні вихідні.

Про молодих футболістів

«Футболісти основи можуть стабільно тримати темп. Молодь же завжди нестабільна. Так, є гравці, які навіть у 19-20 років грають класно і в основі. Але в їх командах є футболісти які ведуть гру, а ці юнаки вдало підіграють. Ось наш Ваня Нестеренко — креативний гравець, який можливо стане для команди кимось на кшталт Владлена Юрченка. Той же Артем Челядін — це наше майбутнє. Ми завжди можемо на те що ми можемо і хто наш суперник. У „Кривбаса“ 55-й номер (Дібанго) — був кращим гравцем місяця. У мене там грає Кане — наш найсильніший гравець, який може грати індивідуально. Якщо ми так розміняємось, як можна вигравати? Я поставив туди Якубу щоб він скільки зміг, стільки зіграв проти того хлопця. І поки у нас були сили ми трималися. Я б дуже хотів, щоб зараз були у складі Феліпе, Юрченко та Чеснаков. Наступного туру не гратиме Сантана.

Про терміни відновлення травмованих

Владлен Юрченко повернеться через місяць. Володимир Чеснаков через два-три тижні. Зараз ми ось у такому місці. Можна грати коли у тебе є повноцінна обойма де кожен б’ється за місце у страті. У нас поки що працює принцип „хто живий, той і грає“. При цьому ми ще намагаємося здобувати очки. Це не відмовки і не виправдання. Просто „план Б, план С“… Після першого тайму я знав, що „Кривбас“ може грати ще краще, що вони й показали у другій половині.

Види спорту:

Футбольні турніри: