Гравці «Гірника-Спорт» посперечалися з журналістами в Instagram: клуб відреагував санкціями

Фото з Facebook

Восьмеро гравців потрапили в опалу

Днями ряд футболістів «Гірника-Спорт» вляпався у скандал в соціальних мережах. Зрештою, про все по порядку.

Тиждень тому журналіст «Української правди» Михайло Ткач випустив відео про те, як київський розважальний заклад «Boho» працював, порушуючи комендантську годину. В репортаж Ткача потрапили троє футболістів «Динамо» U-19 – Дмитро Кремчанін, Кирило Осипенко та Владислав Герич.

Спортивне видання «Трибуна» на своїй сторінці в Instagram зробило пост, де вказало на цих футболістів. У коментарі прийшов нападник «Гірника-Спорт» Артем Нижник, який написав російською «Угомонитесь, журналюги».

Цей коментар лайкнули ще семеро «гірників», зокрема Данило Тузенко, Владислав Молько, Ілля Юрченко, Родіон Посєвкін, Данило Веклич.

Клуб відреагував офіційними вибаченнями та санкціями до футболістів, виступивши з отаким офіційним зверненням.

Офіційна заява ФК «Гірник-Спорт

Футбольний клуб „Гірник-Спорт“ суворо засуджує дії свого гравця Артема Нижника, який образливим коментарем у бік представників ЗМІ відреагував на допис щодо порушення комендантської години гравцями київського „Динамо“ (U-19). Клубом на гравця вже накладений грошовий штраф.

Також ми не згодні та висловили суворе попередження гравцям „Гірника-Спорт“, які поставили лайки під цим дописом – Данилу Тузенку, Владиславу Мольку, Іллі Юрченку, Радіону Посєвкіну, Данилу Векличу, Микиті Жукову та Богдану Гора.

ФК „Гірник-Спорт“ приносить вибачення за коментар свого гравця на адресу представників ЗМІ, які виявили порушення комендантської години футболістами київського „Динамо“ (U-19), адже громадяни України повинні дотримуватися комендантської години і не порушувати її під час повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Види спорту:

Футбольні турніри: