«Ворскла» - «Дніпро-1»: більшість експертів прогнозують нічию

Наші футбольні прогнозисти поділилися думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. Олексія Бутовського відбудеться перенесений матч першого туру УПЛ. Матч розпочнеться о 15:00. Пряму трансляцію можна буде подивитися на Setanta Sports, Megogo та інших платформах.

«Дніпро-1» виграв чотири останні матчі, а не програвав останні п’ять. Ця безпрограшна серія дніпрян почалася і триває з того моменту як команду очолив Юрій Максимов. Відверто кажучи, важко знайти причини того чому б ця серія перервалася у Полтаві. «Ворскла» здатна видати класний матч і навіть сенсацію, як це було в матчі з «Шахтарем», але прямо зараз команда Віктора Скрипника в дуже сумному стані. Після домашнього розгрому від «Полісся» команда мала лише три дні на підготовку до «Дніпра-1». При цьому в матчі через дискваліфікацію не зіграють Артем Челядін та Данило Хрипчук (мінус одна опція в захисті). До цього варто додати принциповість протистояння з «Ворсклою» для Юрія Максимова й картина стає ще більш негативною.

Букмекери вважають фаворитами дніпрян

П1 — 3,90       Х — 3,60        П2 — 2,03

Наші експерти у своїй більшості вангують нічийний результат.

Сергій Ходирєв: «Команди зіграють внічию. „Дніпро-1“ віддав багато сил у матчі з „Динамо“ й має їхати до Полтави. „Ворскла“ грає вдома й у минулому турі отримала добрячого ляпаса, після якого треба зібратися. Я думаю, футболісти отримали на горіхи від тренерського штабу й у протистоянні з „Дніпром-1“ це дасть свої плоди. Мій прогноз — 1:1. Гол заб’є Руслан Степанюк».

Сергій Лукаш: «Сьогодні буде нічия. Так, ми всі знаємо про проблеми „Ворскли“. Так, до Полтави приїде команда Юрія Максимова, який вміє мотивувати гравців й має особистий резон перемогти „Ворсклу“. Але і у полтавських футболістів після 0:3 має вирувати зачеплене самолюбство. Тож сьогодні „Ворскла“ впреться. Мій прогноз — 1:1. Гол заб’є Руслан Степанюк».

Юрій Мармач: «Сьогодні буде дуже важка гра. Команди зіграють з рахунком 1:1. Гол заб’є Руслан Степанюк».

Сергій Чуйченко: «За всіма статтями „Ворскла“ має програти. Дніпряни зараз на підйомі й перебувають в хороших фізичних, ігрових та психологічних кондиціях. Після перемоги над „Динамо“ приїдуть до Полтави в гарному настрої. Для їх тренера Юрія Максимова протистояння з „Ворсклою“ принципове, тож готуватимуться гості прискіпливо. Футболісти там якісні. Мій прогноз — 1:2. Гол у складі „Ворскли“ заб’є Ібрахім Кане».

Зробити свій прогноз на матч ви можете у нашому телеграм-каналі.

Види спорту:

Футбольні турніри: