Дмитро Загній — десятий на чемпіонаті світу з марафону серед молоді

Сьогодні, 20 вересня, у Копенгагені (Данія) на озері Баксвард розпочався чемпіонат світу з веслувального марафону на байдарках і каное.

20-річний полтавець Дмитро Загній дебютував у першості серед молоді (до 23 років) з веслування на каное-одиночці. На дистанції веслувального марафону 21,5 км (п’ять кіл) наш земляк фінішував на 10-му місці з результатом 1 година 52 хвилини 06 секунд. Від переможця полтавець відстав на 10 хвилин 27 секунд.

Тут уже після першої половини дистанції визначилася трійка лідерів, представники якої фінішували дуже щільно: чемпіоном став Самуель Аморім (Португалія) — 1 година 41 хвилини 39 секунд, лише 7 секунд програв йому срібний призер П’єррік Мартін (Франція), який, у свою чергу, лише на 2 секунди випередив бронзового призера Руї Лакерда (Португалія).