Експерти вважають, що «Ворскла» переможе «Минай»

Наші футбольні прогнозисти поділилися своїми думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні на Закарпатті на «Минай-Арені» полтавська «Ворскла», в рамках тринадцятого туру Української прем’єр-ліги зіграє проти місцевого «Минаю». Матч розпочнеться о 13:00.

Чи не вперше за довгий час «Ворскла» гратиме проти суперника з яким її можна вважати беззаперечним фаворитом. «Минай» Володимира Шарана прямо зараз — остання команда турнірної таблиці і якщо не вигравати у неї, то про які високі завдання можна говорити Віктору Скрипнику. Звісно, закарпатців не варто недооцінювати. Команді необхідні очки, щоб вижити й вона змагатиметься за кожний клаптик поля. Але, по-перше, у складі господарів через дискваліфікацію не буде одного з провідних гравців — Вадима Вітенчука. А по-друге, «Ворскла» навіть у нинішньому проблемному стані, за всіма передматчевими показниками сильніша.

Букмекери віддають велику перевагу «Ворсклі»

П1 — 4,25    Х — 3,60    П2 — 1,95

Наші експерти також абсолютно впевнені в перемозі команди Скрипника

Сергій Лукаш: «Ворскла» мінімально переможе. Полтавська команда за класом вища ніж «Минай» і попри менший час для підготовки, має брати три очки на полі аутсайдера. А після вдалого матчу проти «Оболоні» й психологічні кондиції «Ворскли» мають поліпшитися. Мій прогноз – 0:1. Гол заб’є Руслан Степанюк.

Сергій Ходирєв: «Пора вже виграти в чемпіонаті (сміється). А якщо серйозно, то я дійсно вважаю, що „Минай“ нам цілком по зубах. Мій прогноз – 1:2».

Юрій Мармач: «Ворскляни переможуть. Мій прогноз – 1:2».

Сергій Чуйченко: «Ризикну припуститися, що полтавці виграють. Гра буде дуже важка, адже „Минай“ вдома вміє грати щільно й контратакувати. Втім, у „Ворскли“ сильні футболісти, і якщо команда сама собі не створить зайвих проблем, то має перемагати. Мій прогноз – 0:1. Гол заб’є Руслан Степанюк».

Зробити свій прогноз на матч ви можете у нашому телеграм-каналі.

Види спорту:

Футбольні турніри: