«Оболонь» - «Ворскла»: експерти розділилися у прогнозах

Наші футбольні прогнозисти поділилися думками стосовно сьогоднішньої гри

Сьогодні у Києві на «Оболонь-Арені» відбудеться матч чотирнадцятого туру УПЛ між полтавською «Ворсклою» та київською «Оболонню». Гра розпочнеться о 13:00. Пряму трансляцію можна буде подивитися на Setanta Sports, Megogo та інших платформах.

Не зважаючи на крупну перемогу над пивоварами у Кубку України, сьогодні всі, включаючи тренера «Ворскли» Віктора Скрипника прогнозують важкий матч. По-перше, «Ворскла» завжди важко діє проти дисциплінованого захисту, а по-друге, полтавцям не допоможе основний опорник Олександр скляр, який за щільного футболу був би просто скарбом. Також під питанням участь у маті Володимира Чеснакова, який не дограв матч попереднього туру проти «Миная». З турнірної точки зору обидва колективи мають бути надмотивованими, адже поразки в цьому матчі може критично наблизити команди до зони вильоту.

Букмекери віддають перевагу «Ворсклі»

П1 — 3,05   Х — 3,40   П2 — 2,46

Наші ж експерти дали абсолютно протилежні прогнози на матч.

Сергій Лукаш: «Якщо чесно, мені здається, що „Ворскла“ програє. Пивовари провалили кубковий матч, й тепер захочуть поквитатися. „Оболонь“ дуже дисциплінована команда й сьогодні ми це побачимо. Мій прогноз — 1:0».

Сергій Ходирєв: «Ворскла» програє. Після ефектної перемоги в кубку, «Оболонь» зробила висновки. Сьогодні буде зовсім інша самовіддача та зовсім інша гра з відповідним результатом. Кияни не настільки слабкі як могло здатися. Мій прогноз - 2:1».

Юрій Мармач: «Ворскляни сьогодні виграють. Мій прогноз — 1:2».

Сергій Чуйченко: «Ворскла» має перемагати. Команда сильніша за складом, а ще їй просто смертельно необхідні очки. Вони потрібні й «Оболоні», але «Ворскла» просто сильніша за господарів. Гра не буде складатися так добре, як в кубку, але ворскляни впораються. Мій прогноз — 1:2».

Зробити свій прогноз ви можете у нашому телеграм-каналі.

Види спорту:

Футбольні турніри: