У Полтаві відбувся традиційний новорічний забіг Crazy Santa Callenge 2024: фото та переможці

Фото: Владислав Власенко

Близько сотні полтавців почали рік масштабною пробіжкою

Кожного року першого січня о 9:00 всі охочі виходять пробігти традиційних новорічний забіг Crazy Santa Callenge 2024. Люди одягають святкові костюми й пробігають дистанцію п’ять км. Цього року близько сотні любителів бігу, прийшли, щоб продовжити цю традицію.

Погода цього ранку вдалася — був невеликий мороз, який допомагав пробудитися після святкового столу. Десь за п’ятнадцять хвилин до старту до парку почали сходитися перші бігуни. Крім них — попри те, що перше січня робочий день — у парку були лише собачники, які вигулювали своїх чотирилапих улюбленців. А дехто поєднав приємне з корисним і бігав з собакою. Єдине на що вплинув «будній» характер першого січня — маршрут. Щоб не заважати руху транспорту, бігуни намотували кола навколо Корпусного парку.

Цього бігуна звуть Баджо

Наймолодшому учаснику забігу Іллі — вісім років. Його батько Владислав говорить, що хлопчина бігає вже п’ять років й з кожним разом долає все більшу дистанцію. Цього року Ілля націлився на повну дистанцію, але батько говорить що ще рано.

Отож всі зібралися — час стартувати.

Дитячий футбольний тренер Дмитро Мілько

Той самий восьмирічний Ілля з батьком Владиславом

Переможцями стали добре знайомі читачам полтавські триатлети — Юрій Тютюнник та Єгор Мичко. Хлопці фінішували разом і не зізналися хто був швидшим. Тож обоє перші. Третьою дистанцію подолала триатлетка Софія Бондаренко.

Зліва направо: Софія Бондаренко, Єгор Мичко та Юрій Тютюнник

На забігу збирали кошти на генератори для військових

Після забігу учасники привітали один одного зі святами, пофотографувалися і весело розійшлися по своїх справах. Для цих людей 2024 рік вже почався весело.

Види спорту:

Футбольні турніри: